Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megvagyok 16! Mehetek melózni...

Megvagyok 16! Mehetek melózni a tescoba?

Figyelt kérdés
kell egy sportmotor! :D
2011. aug. 8. 01:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, de nem kasszába, és éjszakába, de ne motorozz, pár rokonom már meghalt sportmotoron, testvérem egyik barátja mindkét lábát elvesztette, hát kell ez neked?????? Sok idióta autós, kamionos, veszélyes játék ez. Na, ennyit a jó tanácsokról :D
2011. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
annyit kifelejtettem, hogy az 50-es sportgépek inkább röhejesek, mint járművek, és bocsi az off-ért :D
2011. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
250es nindzsát akarok venni! nem holmi 50est
2011. aug. 8. 01:18
 4/14 A kérdező kommentje:
ja és nekem kell! had döntsem már el, hogy akarok meghalni
2011. aug. 8. 01:19
 5/14 A kérdező kommentje:
aztán, hogy? iskolaszövetkezetnél kell jelentkezni, vagy bekopogok a fotocellás ajtón?
2011. aug. 8. 01:21
 6/14 anonim ***** válasza:
félreértettél, ez csak tanács volt, szíved joga, és az is, hogy 250-esel fogod nyomni, és majd engem hordanak el az emberek majd mindennek, ha átmegyek rajtad autóval, mert a motorral gizdálkodtál törvénytelenül, és nem találtad a féket :D
2011. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
iskolaszövetkezetnél mindent elmondanak
2011. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azt hallottam hogy iskolaszövetkezetnél csak protekciósok kapnak melót, a tescoban nem lehet direkt állásra jelentkezni?
2011. aug. 8. 01:35
 9/14 anonim ***** válasza:
nem tudod kikerülni az iskolaszövetkezetet, feketén meg sehol nem fognak alkalmazni, ezt a protekciót én nem tudom, mikor én voltam 17, jelentkeztem, másnap hívtak, hogy menjek árufeltöltésre, persze olyan mocskosul szemetek voltak a főnökök, hogy 2 nap után nem mentem be, mert megalázás volt az egész....
2011. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Augusztus közepe van lassan, erről már lekéstél, majd jövő nyáron.
2011. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!