Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan változhatnék meg...

Hogyan változhatnék meg ebben? Egyáltalán biztos, hogy ez minden embernek mehet, vagy lehet, hogy én erre örökre alkalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Eléggé el vagyok kenődve. Már a suliban is mindig azért kaptam 3-ast matekból, mert figyelmetlen voltam, elírtam egy számot, ilyesmi. De fogalmazásból, ha tehette volna a tanár, 6-ost adott volna. Mindig olyan munkát kaptam, ahol számokat kell rögzítenem, számolnom kell, papírokkal kell piszmogni, és nem szabadna hibázni. Én mégis sokszor nézek félre dolgokat, rontok, hibázok. Annyira ciki.Utálom, hogy ennyit hibázok, de évek óta nem tudok változtatni rajta. Na jó, nem egyfolytában, de egy 3-ast adnék magamnak, ahogy régen a matekórán. Hogy tudnék ebben megváltozni? Olyan rossz ilyen középszerűnek lenni és középszerű munkát végezni.
2011. júl. 26. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben nem hiszem, hogy tudsz változtatni, de aki ilyesmiben rossz, az másban tipikusan jó. Pl. kreatívabb, jobban bánik az emberekkel, jobban lát át dolgokat stb. Az erősségeidet keresd, és használd ki őket.
2011. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen gyakorolj, én is így jöttem bele.

2011. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó: szerintem az a program legfeljebb abban segít, hogy hogy legyél jó gépelő rabszolga a numerikus billentyűzeten, de a számolás - mint olyan - megértésében semmit.


Egyébként meg amit nem tudsz, kerüld meg. Én se megyek el építőipari segédmunkásnak (mert tudom, hogy úgyse bírnám a tempót azokkal az izomagyúakkal, akik gyerekkoruk óta ezt csinálják, na meg nem is érezném jól magam), inkább olyan munkát keresek, amiben jó vagyok.

2011. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Ez valóban így van, pont ezekben vagyok jó. Csak mivel a másik oldalon van munkatapasztalatom, ezen a területen meg csak nagyon kevés, így sosem ezekre az állásokra vettek fel (pl. magazin szerkesztő, riporter, Hr interjúztató)

De ami késik, nem múlik. Köszi!

2011. júl. 27. 05:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!