Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változhatnék meg?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a párommal (lány vagyok 23 éves)

Én az életem minden percét vele szeretném tölteni! Rosszul esik, mikor azt mondja, hogy ne találkozzunk mert szeretne egy kicsit egyedül lenni, pihenni ha fáradt stb...

Én mikor fáradt vok akkor is vele lennék, vele pihennék, de ő meg nem. És oké megértem, de hogy változtassak magamon? szeretném ezt lazán venni, nem akarok sirni, megbántódni ha nem akar velem lenni, de mindig ez van!

MIÉRT? miéért nem tudok elszakadni tőle egy napra? nem akarok ilyen lenni ezzel csak ártok a kapcsolatnak! De most is csak bőgök mert nincs itt és vele akarok lenni!


2011. okt. 28. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress mást akinek van igénye rád. Nem illetek össze.
2011. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg magadtól, "vagyok-e annyira értékes hogy velem akarjon lenni-e bárki is?" Tartsátok be a 30-as szabályt. Naponta ne találkozzatok/dumáljatok több mint 30 percet egy ideig. Ha az se működik, egyáltalán ne beszélgessetek 1 hétig.
2011. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én abba belehalnék! hát most is azért bőgök mert ma nem találkozunk!

amúgy minden nap együtt vagyunk, kivéve hetente egy nap, meg most ma nincs kedve velem lenni!

2011. okt. 28. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Lesznek elvonási tüneteid, igen. De muszáj egy kicsit erősebbnek lenned. Biztos hogy 23 éves vagy? Úgy hangzik mintha 10 évvel fiatalabb lennél, kicsikém.
2011. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen tudom. Ezért akarok változni! mert felfogtam, hogy ez gyerekes viselkedés. csak nem tudom hogy kezdjek hozzá!
2011. okt. 28. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azzal hogy NŐlj fel XD
2011. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell fogadnod,hogy vágyik egy kis magányra,hiába vagytok együtt x ideje és hiába szeret téged.Ne hallgass azokra,akik azt írják,hogy keress mást,mert biztos el tudnád foglalni magad valamivel.Egy kis távolság nem is árt néha(még ha te ezt nem is hiszed el).Mi távkapcsolatban élünk és legközelebb csak kb.egy hónap múlva fogunk találkozni,ami elég elkeserítő,de le tudom foglalni magam mással ilyenkor.Keress valami új hobbit,vagy olvass el egy jó könyvet,én például gitározni kezdtem...vagy csak hívd át a barátnőidet,aztán nézzetek meg egy jó filmet.Csak egy estéről van szó hetente,ennyit igazán adhatsz a barátodnak,legalább őszinte volt veled és elmondta mit szeretne.
2011. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, igazad van, szeretnék én is úgy gondolkodni mint te :)
2011. okt. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!