Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állást keressek ha...

Milyen állást keressek ha csak érettségim van és alkalmatlan vagyok mindenre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy alkalmatlan vagy mindenre? Még bele sem vágtál a munkába, de már előre feladtad, hogy semmire nem vagy alkalmas. Tehát, miből gondolod ezt?
2011. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
biztonsági őr szeretnék lenni, de sehova nem kellek, és sehol se sikerül a jelentkezésnél a teszt... :(
2011. márc. 11. 00:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj valamit, OKJ vagy főiskola.
2011. márc. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Biztonsági őrit nem ajánlanám,nekem is az van és sehova se kellek,az ilyen okj s tanfolyamokat hagyd ki,csak fizetsz hiába,inkább ,munkaügyitől menj valami szakmára azzal többet érsz,vagy rakd le a gazdagok kenyerét,az érettségit,utánna meg úgy tovább :) Ja,és bízz magadba jobban :)
2011. márc. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Érettségivel nem kellesz sehová?Ez meglepő,mert én meg azt tapasztalom,hogy egy nyamvadt érettségivel már igen jó helyre bekerülhet az ember.Van pár ismerősöm,akik szimpla érettségivel jól elhenyélnek egész nap egy irodában.Vagy egyéb munkahelyre kerülnek szakképzettség nélkül,a szakértelmet nem várják el tőlük,mert nekik van érettségijük...
2011. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7.29!

Pesten talán elég, de vidéken minden hátszéllel működik sajnos.:.(

2011. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki vagyok.Igen,a hátszél nem árt.Hogy ezeknek az ismerőseimnek van-e,azt nem tudom.Nyilván nem vernék nagy dobra,hogy protekciósok..
2011. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Te jó helyen laksz vidéken, nálunk mindenki tudja kit ki tesz hová és miért. Én sajna munka nélküli vagyok, mert nincs hátszelem.
2011. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen negatívan állsz hozzá, akkor ezt a leendő munkaadóid is látják rajtad. Már azelőtt feladtad a küzdelmet, mielőtt még bármi történt volna.

Így persze, hogy nem fog sikerülni. Egy kis önbizalom az feltétele a sikernek.


Nem gondolom, hogy sokkal könnyebb érettségivel vagy anélkül elhelyezkedni. Nekem 3 diplomám van, mégis egy irodában dolgozom érettségizettnek megfelelő fizetésért. Persze ez most nem panaszkodás, mert én ennek határtalanul örülök azok után , hogy már jó ideje kerestem állást.


Ha valóban valami mást szeretnék kezdeni magaddal, akkor én javaslom az okj-s képzéseket, főleg a hiányszakmákban (szakács, cukrász, ács, kőműves)


Sok sikert hozzá,s nem szabad feladni, mert ha feladod, meghalsz.

2011. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!