Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonba mint kozgazdasz?

Londonba mint kozgazdasz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kerdesem az lenne, hogy ha befejezem az egyetemet, Londonban mennyi eselyem lenne a szakmamban talalni munkat ? Kozgazdasagi egyete- business management szakon vagyok. A nyelvtudasom szerintem kozepszint, esetleg kicsit tobb annal! koszonom az ertelmes valaszokat elore is !
2011. jún. 20. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kicsi az esély rá, külföldön szinte kulimunkára keresik az olcsó külföldi munkaerőt.
2011. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

„nyelvtudasom szerintem kozepszint, esetleg kicsit tobb annal”


Itt… de ott született angolokkal kell versenyezned…


Klikk az alábbi linkre


[link]


ott kb. ez lenne az etalon…


PS: Londonban sokkal kapósabb egy hasonló végzettséggel rendelkező arab, orosz, kínai, spanyol vagy portugál…


a magyar nem világnyelv…


amit pedig közgazdaságtan címszó alatt tanultál finoman fogalmazva kétes értékű…

2011. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az eddigi valaszadok jartak Londonban, esetleg ott elnek, vagy itteni velemennyel rendelkeznek ? nem baj, csak tudni szeretnem
2011. jún. 20. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:

néhány hétig voltam ott, de sok olyan embert ismerek aki ott élt


fehér holló a sikertörténet...


és az már általában úgy indul, hogy:

1. ott végezte az egyetemet

2. már úgy ment ki, hogy jó munkája volt kint (kis csókos)


a legtöbb magyar közgazdász Londonban segédmunkásként végzi (a szó szoros értelmében, minimálbér, kulimunka, pl. gyorsétterem, 10-12 óra munka minimum)

2011. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ill. olyat is aki ott él...


a UK nem a lehetőségek hazája


olvasgass 56-os magyarokat


kimentek zéró angoltudással, minimális szakmai tapasztalattal


és szinte mindegyik néhány év után


házzal

kocsival

családdal

és jó állással rendelkezett


ezzel szemben a mai UK és a mai USA egy süllyesztő


nagyon távol került mindkét ország attól amivel naggyá vált


fékevesztett pénznyomtatás és funny money licit - ez az igazi húzóágazat - addig amíg eljön az igazság pillanata... ami nem lesz szép...

2011. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0.0001! Lassan már mosogatónak se kellesz. Ahogy írta valaki London már nem perspektíva. Egyszerűen megtelt, ellepte a sok vendégmunkás. A kaják ott is drágultak, albérletek se olcsók. Nem éri meg kimenni. Ausztria, Német, Svájc, Holland. Itt van még lehetőség.
2011. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Angolok semmi mást mint a egyetemi mérnöki az se nagyon és az orvosi diplomát veszik papírszámba munkánál ha külföldi. De ott is nulláról kell kezdeni. Bármilyen más papír csak arra jó hogy adjanak azon a területen esélyt neked szakmunkára. Még a két hetes kinti téglarakó tanfolyamnak is több az értéke náluk.

Irodai munkáról ne is álmodj Londonban Kelet-Közép-Európaiként ha csak nem végzel ott el egy komoly business sulit!

2011. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!