Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menjek Londonba munkát vállaln...

Menjek Londonba munkát vállalni? Jövőhéten mennék, félni kell a zavargásoktól?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha akarsz, nyugodtan menj, addigra vege lesz mindennek.
2011. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attól nem, csak a terroristáktól.
2011. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most azt mondják, h 6 után nem szabad már kimenni, ha jót akarsz. Több ismerősöm Richmondban dolgozik és mind bezártak (boltok, pubok) már a du folyamán meg a kirakatokból ki kellett pakolniuk mindent. Pedig Richmond egy viszonylag nyugodt környék. Én 9 hónapig laktam ott és csak egyszer botlottam bele verekedésbe, 10 után, mikor hazafelé sétáltam, de szerencsére gyorsan ott tudtam hagyni a placcott, így nem lett bajom.

Én a helyedben elnapolnám az utazást, ha lehet, mert most a kutya sem fog munkáltatással foglalkozni, meg ismeretlenül nagyobb bajban leszel, mintha már évek óta ott laksz.

Nálunk már arról beszélnek, h legjobb lenne a hadsereget kiküldeni rájuk, mert már országszerte baj van.

2011. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még 1 hét múlva sem...nem kis dolog ami ott van.De ha vagány vagy menj:)De nem hiszem h most mindenkit szeretettel várnának aki nem hazai.
2011. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesómék "nászútra" mentek Londonba 1 hétre. 2 napja vannak ott, és gyakorlatilag tejesen át kellett tervezni a korábbi programokat. Egyre több városrész van ahol este " nem ajánlják a sétát ". Szerettek volna bérelni autót, de a kölcsönző munkatársa kerek perec megmondta hogy sokszor "vadásznak" a bérelt autókra azért hogy felgyújtsák..Annyira azért nem rossz a helyzet, de nemárt résen lenni.
2011. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha fehér vagy, óvatosan járj az utcákon. Vam Londonban ismerősöm, tőle érdeklődtem, mi a helyzet odakint. Ezt nem rasszizmusból mondom. Egész egyszerűen azért, mert a zavargást fekák csinálják, mert fehér rendőrök lelőttek egy drogdílert, aki véletlenül épp fekete volt. Szóval most zabosak mindenkire aki fehér. De sok szerencsét! Ne hagyd, hogy megfélemlítsenek ;)
2011. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!