Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogos ez így a diákszövetkezet...

Jogos ez így a diákszövetkezetnek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
10 órával munkakezdés előtt küldtek sms-t hogy nem kell annyi ember ezért ne menjek holnap dolgozni...Mit tehetnék ilyen helyzetben, mert nagyon igazságtalannak tartom, hogy ha én nem jelzem munka előtt legalább 24 órával, hogy nem tudok menni akkor kártérítést meg minden egyebet kell fizetnem, és ha én kerülök ilyen helyzetbe velük szemben akkor meg tűrjem el...
2011. jún. 19. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így megy , a szerződés megkötése előtt ilyeneket elkell mondaniuk hogy lehet ilyen helyzet is !! és ott kellett volna akkor mondanod nekik a magadét :)
2011. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az az igazság, hogy most lett volna nekem ennél a diákszövetkezetnél ez az első meló, és a szerződést ki kellett nyomtatni, kitölteni amit tudtam...tehát részükről még nem volt szerződés...sajna főleg így szerződés nélkül semmit se tudok tenni...pedig gondolhatjátok mennyire síkideg vagyok hogy 5000-rel kevesebb...:S
2011. jún. 19. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Deh szerződés előtt ezt elmondták(legalábbis nekem :))
2011. jún. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem tőlük függ

ha a megrendelő pénteken még 50 diákot kér pl gyümölcsszedni hétfő reggelre,de esik,akkor vasárnap este fog szólni hogy elég 25 diák is


vezetgettem diákszövetkezetet,nem egy jó meló,hidd el...ők se tudnak sokat tenni,nem ők mondják vissza a munkát..nekik is munka visszamondani a diákokat,papirmunka,és pénzkiesés

2011. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig jobban jártál így, volt hogy majdnem felszálltam a buszra(távolsági) és akkor hívtak hogy nem kell menni.

Sajnos nem tehetsz semmit, ha mondasz valamit akkor meg soha a büdös életbe nem hívnak... :(

2011. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sajnos ez van akkor..hátha hívnak máskor
2011. jún. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!