Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak a főnökömmel?

Mit csináljak a főnökömmel?

Figyelt kérdés

Elnézést, hogy ebbe a kategóriába írtam, de máshová nem tudtam beilleszteni a kérdést!

Biztonsági őrként dolgozom egy kormányhivatalban! Hatan vagyunk szolgálatban, öt biztonsági őr és egy objektum vezető /szolgálatvezető/! Elég kekec emberről van szó, önmagát makulátlannak tartja, mindenki mást lenéz! Egébként, egy elég primitív valaki! A múltkor vele voltam egy szolgálatban és elég rendesen kiborított! Mindenbe belekötött, kritizálta a munkámat és elmondta, ha neki az őrség munkája után fizetnie kéne, nem adna 5ft-ot! A többiekkel sincs megelégedve, csak az egyikünkkel, aki a kebel cimborája! Ha a haverja mindenre sz@rik, akkor is jó a munkája, ha mi mindent megcsinálunk, akkor is talál kivetnivalót! A múltkor belekötött, hogy hogy nézek ki /eléggé mackós vagyok/, belekötött, hogy miért dohányzom és hagyjam abba, belekötött, hogy 20 perc alatt csekkolok és nem 15 perc alatt /egy éve vagyok itt, eddig sosem volt probléma, hogy 20 perc, 3 emeleten csekkolunk, plusz garázstér/! A végén még azt is a fejemhez vágta, hogy máskor ne dohányozzak a bódéban! Mondtam neki, hogy nem bagóztam a bódéban, de nem értette meg és folyamatosan cseszegetett vele! Azért nem akarok neki menni vagy beolvasni neki, mert akkor kirúgat és kell a meló! Volt, hogy meg is verte bent az őr és válaszlépésként kirúgatta! Nem lehet nem foglalkozni vele, mert, ha nem figyel rá az ember, akkor is megoldja, hogy felhúzza a másikat! Szerintetek, mit csináljak vele!? Bocsi, ha hosszú voltam!


28/F


2011. jún. 1. 11:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A egyik kollégám a nagyfőnök jóbarátja! Amikor panaszt tett az objektum vezetőre, a nagyfőnök elküldte a p.csába, hogy megvannak elégedve vele a cégnél és nem kívánják leváltani! Ennyivel le volt rendezve és azóta is ott rontja a levegőt!
2011. jún. 1. 11:34
 12/14 anonim válasza:
tudod van hangvideo felvétel! bizonyiték és kész! :) de lehet h nem lesz könnyű de próba cseresznye..
2011. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A másik, hogy elvárja, hogy mindenki végezze el a feladatát /külsős látogatók regisztrálása, autók csomagtartójának ellenőrzése, stb./, de ő egész nap bent ül a bódéban és játékgépezik! Semmit nem csinál, kib@szott lusta! De ha valamit esetleg hibázik az ember, akkor kritizál és cseszeget!
2011. jún. 1. 11:42
 14/14 anonim ***** válasza:

csak akkor tudtok jutni valamire, ha összefogtok. pl meló után mind amennyien vagytok, kapjátok el , álljátok körbe és beszélgessetek el vele, hogy ha jót, akar, akkor változik, különben közösen fogtok fellépni ellene.


ekkor nem tud mit tenni. kirúgja az egész bagázs-t? kicsit feltűnő lenne.

2011. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!