Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találjak munkát?

Hogyan találjak munkát?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, középfokú végzettséggel, kis nyelvtudással és több éves kereskedelmi tapasztalattal. Ezen kívül normálisan nézek ki és udvarias is vagyok. Kaptam már többször vevőtől dicséretet. Hónapok óta nyomom az álláskeresési hercehurcát, de legfeljebb egy-két interjúig jutok. Az is nagyon kevés. Általában semmilyen választ nem kapok a jelentkezéseimre. Már megnézettem az önéletrajzomat fejvadásszal, de nem igazán talált benne kivetnivalót. Van valakinek valamilyen ötlete? Nagyon durván pénzre van szükségem, már az alapvető dolgokat sem nagyon tudom megvenni. Nemrégen kikapcsolták a netem, és kölcsönpénzből tudtam csak kifizetni a számlát. Neten van egy kis munkám, meg szórólapozásból (heti 10 ezer Ft kb.).


A munkaügyi központban egy éve kihoztak nekem valami kamu tartozást, amit végül nem fizettem be, nem is nyomatták tovább. Nem merek elmenni oda, mivel ha kihozzák nekem megint, hogy 25 ezerrel tartozom, akkor az már végképp nagyon gáz lenne... Ráadásul régen, amikor bejelentkeztem, nem kaptam segítséget. Olyan munkákat ajánlottak, amihez pl. kereskedelmi végzettség kell, holott az ügyintéző látta, hogy nincs kereskedelmi iskolám. Vagy olyat, ami már megszűnt.


Köszönöm az ötleteket... :-)


2011. máj. 14. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óh, ez lényeges, igen. Budapesten. Külső kerület, de majdnem bárhová el tudok könnyedén jutni BKV-val.
2011. máj. 14. 15:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy látom, ez bonyolult kérdés. :-(
2011. máj. 15. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Küld egy privit, esetleg lehetséges valamit kitalálni.
2011. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!