Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találjak magamnak munkát?

Hogyan találjak magamnak munkát?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Érettségizek és már 2 hónapja munkát keresek, sikertelenül :( próbáltam mindenféle diák közvetítőknél, mekiben, fagyizókban de sehol semmi :( szükségem van a pénzre :( Most mit csináljak?
2011. jún. 5. 11:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és Komáromban lakom :S
2011. jún. 5. 11:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Én diplomával keresek munkát 1 éve, talán nyáron több alkalmi munka van, de szerintem érettségi után próbálj meg tanulni valamit, diákmunka szerintem több van mint pályakezdőknek bármilyen lehetőség, főleg csak érettségivel.
2011. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megyek OKJ-s képzésre még. De ez a baj, hogy diákmunka sincs a környéken :( már teljesen kétségbe vagyok esve :(
2011. jún. 5. 12:02
 4/6 anonim válasza:
igen, szerintem is diákmunka jobban megy
2011. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Plakátozz ki a településen ,hogy fűnyírást,kisebb kerti munkát vállalsz,egy-két öreg néni biztos akad aki megkér,hogy kis pénzért rendbe tedd a kertet,az is jó pénz,elkérhetsz 2.000 Ft-ot egy órás fűnyírásért ,igaz alkalmi állás de ez van

Vagy takarítást is vállalhatsz időseknél,ha nagyon kell a pénz akkor menj be lakásokba ,csöngess be és mond meg,hogy takarítást vállalsz mert szükséged lenne egy kis pénzre,nehéz lesz mert kellemetlen de ha kell hát kell.)

Én is most érettségiztem tavaly most tanulok de sz'r az iskola otthagyom én se tudom még milyen munkát találok,kemény lesz de valami csak akad majd.

Sok sikert 19/F

2011. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mekibe azért vesznek fel diákokat, csak hát Komárom megyében kicsit húzós. Próbálkozz Budaörsön, vagy Győrben. Kicsit utazni kell, de hát ez van.
2011. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!