Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen mellékkeresetet találja...

Milyen mellékkeresetet találjak ki magamnak?

Figyelt kérdés

26 évesen Technikusi+Villamosmérnöki végzettséggel sem keresek annyit, hogy biztonságban tudjam a családom. Épp hogy megélünk. Szeretnék egy kis plussz pénz hazavinni, ehhez gyűjtenék ötleteket. Min érdemes gondolkotni/belevágni, főmunkaidőn túl?

Köszönöm


2008. nov. 27. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A vegzettsegedbol kifolyoan diakok korrepetalasara gondoltam. Nem tudom, hogy milyen tantargyat tudnal ezzel a technikus, villamosmernoki diplomaval "tanitani."

Hazhoz mehetnel a diakokhoz, akar biciklivel is, es akkor meg penzedbe sem kerulne az ut.

MC Donalds

Ingyenes hirdetesi ujsagok hordasa

Sajnos nincs munkalehetoseg, de hat ezert tetted fel te is a kerdest.

2008. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan suli, ahol ilyeneket tanítanak, te is tanultad valahol, a most tanuló diákokat esetleg lehet korrepetálni, vizsgára felkészíteni, ilyesmi. A diákok meghálálják.
2008. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló problémákkal küzdtünk a férjemmel az elmúlt években. Több diplomával a zsebben azt számolgattuk, mire jut még a hónapban. Sok mindennel próbálkoztunk, tanítottam munka mellett, még kertészkedésbe is kezdtünk, biztosítás közvetítés is szóba jött, de nem igazán sikerült előrébb jutni. Kevés pénzt kerestünk és minden szabadidőnk elveszett. Az állásunk megtartása mellett vásárlási utalvány forgalmazással kezdtünk el foglalkozni néhány hónapja. Ebben látok lehetőséget, nagyon színpatikus és nem utolsó sorban pénzt is lehet vele keresni.

2008. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy külföldre menj?
2008. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam külföldre, lenne is rá lehetőség a feleségem nővére és családja Londonban él. Csakhogy Februárban babánk születik és egy darabig biztos, hogy nem jöhet szóba a külföld. Egyébként a babavárás projekt nullázza le állandóan a számlánkat. Iszonyat pénzek elmennek, dolgozunk és nem jutunk előrébb, és kezdek beleunni. Szerencsétlen egy ország vagyunk. Pont a fele fizum megy el az adókra, a maradék meg hipp-hopp eltűnik. Kösz a válaszokat, ha van még szívesen fogadom.
2008. nov. 28. 10:15
 6/6 anonim válasza:
Pl. Írd be a googleba hogy internetes pénzkeresés gyorsan, befektetés nélkül, ingyen stb. =)
2012. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!