Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy találjak állást? Már...

Hogy találjak állást? Már kétségbe vagyok teljesen esve, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Közgazdász végzettségem van, de 3 évig üzletvezető voltam egy vegyesboltban. Most munkát keresek, de egyszerűen nem találok. Bármilyen munka jól jönne, nem válogatok, csak jól fizessen. Budapest és Esztergom környéke jöhet szóba. Segítsetek! Akár ingyen is dolgozok, ha legalább az útiköltségemet fizetnék. Nem bírok már otthon lenni, nem bírom a semmit tevést! Egy kis faluban lakom, nincs jogsim sem, ismertségem sajnos nincs.
2011. nov. 20. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Na most akkor "nem válogatok, csak jól fizessen", vagy "Akár ingyen is dolgozok".

Első lépés: döntsd el, mit akarsz. (Legalább nagy vonalakban...)

Második lépés: Írj egy önéletrajzot.

Harmadik lépés: regisztrálj a nagyobb álláskereső portálokon (jobline, monster, stb) és nézd meg a hirdetéseket.

Nagyedik lépés: jelentkezz egy csomó hirdetésre, majd menj el az interjúkra.

Bp-en rengeteg állás van...

2011. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Bp-en rengeteg állás van..."


Ugyan már.

2011. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
??? Miért, talán nincs?
2011. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.-nak még mindig:

[link]

Itt pl csak a várost írtam be, 2055 eredmény lett. Ez még csak 1 oldal. A "bármilyen" munka kategóriát mindegyik kimeríti. A többi oldallal együtt a nagyon alsó hangon 5000 meghirdetett állásból egyet csak megkap közgazdász végzettséggel... Bár ehhez azért tudni kéne, hogy mit akarok csinálni...

2011. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én szintén diplomásként több, mint 1 évig kerestem munkát. Nem mindegy, hogy milyen diploma, mondjuk mérnökként valószínűleg nem lennének ilyen problémái. De közgazdászból is annyi van már, mint a nyű. Bár kétségtelenül jobb, mintha csak érettségi lenne.


Egyébként meg az a baj, hogy valószínűleg minden interjún össze fog találkozni több tíz másik sorstársával, akik ugyanarra az állásra pályáznak. Nem meghirdetett munkát nehéz találni, hanem egy olyat, amire fel is vesznek a végén...

2011. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!