Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem van arra hogy...

Mennyi esélyem van arra hogy Budapesten munkát találjak pultosként illetve felszolgálóként? Valamint mennyi fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg Miskolcon élek, de Pestre szeretnék albérletbe költözni.(Vendéglátó eladói végzettségem van és 1 éves munkatapasztalatom amit Miskolcon szereztem)Szerintetek nem kizáró ok a munkáltató szemszögéből, ha "friss" pesti vagyok?
2011. jan. 25. 11:19
 1/2 Bocipók ***** válasza:

Ha felköltözöl, akkor már "pesti" leszel.

Sztem csak az fogja érdekelni, hogy időben beérkezz a munkahelyre.

2011. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez mind-mind függ az elképzeléseidtől, hogy milyen helyen szeretnél dolgozni. Egy késdobálós talponállóban vagy egy nívósabb helyen. És persze nem mindegy hogy Pesten vagy Budán meg hogy belváros vagy peremkerület.

Az hogy nem született pesti vagy az tuti nem hátrány, ha taxis vagy futár szeretnél lenni akkor lenne gáz.

Igaz hogy már 5 éve, de én egy lepukkant kocsmában voltam pultos. 2 nap meló 2 nap szünet, napi 12 óra 2500ért+jatt, de az hol volt hol meg nem.

2011. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!