Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nézte már valaki a köv....

Nézte már valaki a köv. Hirdetést az expresszen? Vagy elment már interjúra?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon gyanus vmi, szinte rögtön jött a válasz rá:/


Örömmel tapasztaltuk, hogy nemrégiben elküldte jelentkezését a meghirdetett pozícióra, ami felkeltette érdeklődésünket. Ezúttal szeretnénk meghívni egy személyes találkozóra.


Röviden a munkakörről:


Feladatok:


- ügyfelekkel való kapcsolattartás


- ügyfelek fogadása


- árajánlatok, hitelajánlatok készítése


- szerződések megkötése


- vezető (értékesítő) munkájának segítése


Természetesen továbblépési lehetőség is van. Gyakran feltett kérdések: nem szükséges hozzá vállalkozói igazolvány, és nem ügynöki munka, kizárólag irodai tevékenységeket kell elvégezni.



A személyes találkozó címe: 13. kerület, Váci út 187.


Ez egy központi irodaház (Optima B.), több cég is van itt. A portán elég annyit mondania, hogy KISS MÓNIKÁHOZ jött állás ügyben.


.........stb


2011. ápr. 30. 19:44
1 2
 1/14 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
zepter
2011. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Annyira nem tűnik kamusnak. Sokkal átlátszóbbakat isláttam már. Valószínűleg előre beállított automatikus válaszüzenetet kaptál, vagy nagyon gyorsan átnézték az adataidat és úgy küldték el ezt a sablon emailt.

Azokkal a hirdetésekkel kel vigyázni amelyik nem kér nyelvtudást, megmondja a megkereshető összeget és az túl jól hangzik tehát valami kevésbé közkedvelt feladatot kell elvégzened érte, magas kereseti lehetőséget ígér és alacsony képzettséget igényel, kis befektetést igényel (ha munkát ad akkor ne kelljen érte fizetni, kivéve ha tulajdonostárs leszel), ahol az új ügyfelek felkutatása is a munkakör része, tehát idegeneket kell hívogatnod és ajánlatokat tenned és ha nem szerzel eleget akkor valószínűleg a próbaidő alatt elbocsátanak. Továbbá vigyázni kell még az online vagy otthon végezhető munkákkal és az MLM-el. Az MLM nem feltétlenül rossz, de ha sokat kell beleinvesztálnod vagy nem derül ki hogy milyen terméket is kéne népszerűsíteni akkor ott is valószínűleg csalásról van szó.

Ja meg persze ahol nem kénrek fényképes önéletrajzot ott vagy gyári munkáról van szó vagy még rosszabb.

2011. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Erősen gyanítottam!

Köszi a megerősítést!:/

2011. ápr. 30. 20:07
 4/14 A kérdező kommentje:

Itt kérnek nyelvtudást, de nem feltétel.

Lehet már tudják mi aza mi gyanús egy hirdetésfeladában és már másképp fogalmaznak.

Ja és gyorsan megnézték a jelentkezést szombat este?

2 perc múlva jött is válasz.

2011. ápr. 30. 20:11
 5/14 Bence87 ***** válasza:

Az Expressz.hu egy nagy pöcegödör, van ott egyáltalán igazi hirdetés? A moderáció egy nulla azon az oldalon. Legtöbbször rossz kategóriába kerül a kérdés, és mindig látni 5 hirdetésenként egy MLM-es, jóslásos, gyorsan pénzkeresős kamu hirdetést, ezeket persze nem törlik.


De az ott hirdetők értelmi színvonala is alacsony, amikor tipikusan így néz ki egy álláshirdetés (még az is, amelyik kiemelt, tehát fizettek érte!):


Irodai munkára keresünk munkaerőt! Hívj most!


És ennyi a hirdetés. Az Expressz egy nagy nulla.

2011. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

annyira nem gáz, de azért gmail-es ugye az emilcím, semmi konkrétat nem írnak...de azért próbáld meg, lehet nem is olyan rossz.

lehet automatikus válasz van beállítva, azért jött rögtön a válasz.

az viszont megint gyanús, mert ugye, akkor mindegy, hogy megfelelsz-e, akkor is behívnak egy előadásra, vagy ilyesmi...

2011. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szia!

Most én is belefutottam.

Te megpróbáltad végül? Milyen volt?

2011. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
asszem ez a zepter. atb@szas a kobon. semmi munka nincs mogotte, ergo fizetes se. csak le akarnak huzni
2012. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
S.O.S. - végülis milyen az a munka? mit igért? tudna nekem valaki segiteni? most küldtem életrajzot én is oda...és még több helyre, és behivtak meghallgatásra, de mivel nem élek közel, meg kell gondolnom többször el-e megyek vagy nem, légyszi valaki irjon! holnap kellene menni!
2012. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na, ha ez tényleg a Zepter, akkor megint belefutottam egy xar álláshirdetésbe :D
2012. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!