Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A te főnököd is azt hiszi,...

A te főnököd is azt hiszi, hogy a fizuért cserébe a nap 24 órájában rendelkezésére állsz, és persze azonnal?

Figyelt kérdés

Én már óvakodok az ilyen helyektől ezért saját vállalkozásba kezdtem egyből az egyetem után. Nekem elég volt pár év tapasztalat ebből az egészből.

Hasonló tapasztalatok? Mit dolgoztok, azt is írjátok oda, légyszi.


2011. ápr. 14. 11:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mai világban baromi egyszerűen működik, legalábbis ennél a multinál (amerikai)..


Ha a főnök nem tud rád építeni, akkor max egyszer még elnézi, aztán mehetsz a francba, 100 másik vár a helyedre..


Gyári munkás..


(netto 162 ezerért havonta Bp-n)

2011. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
láázadjjunk :)))))
2011. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nyelvet tanítok, ez a végzettségem is. És persze képzem magam tovább, muszáj, ha lépni akarok. Nem értem, hova lettek a jogok, még nekem kell hálásnak lennem, mert kapok fizetést az elvégzett munkáért?
2011. ápr. 15. 08:41
 24/24 anonim ***** válasza:
78%

"Nem értem, hova lettek a jogok, még nekem kell hálásnak lennem, mert kapok fizetést az elvégzett munkáért?"


Üdvözöllek a kapitalizmusban.

2011. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!