Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melóhelyre ti, hogy szoktatok...

Melóhelyre ti, hogy szoktatok bemenni?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok, de szerintem mindig úgy gondoltam, hogy egy melóhelyem lesz, és ott fogom ledolgozni az életem a nyugdíjig. Nem így van, de nem is ez a lényeg. Nekem eddig négy melóhelyem volt, a jelenlegivel is, és mondjuk tény, hogy nem ott vagyok és azt dolgozom amit szeretnék, de észrevettem, hogy mindig előbb utóbb elég hamar ráunok, megutálom a helyet, gyomorideggel megyek be, mindig van egy ember akit elkezdek nem kedvelni, ha csak a jelét is érzem, hogy alám akar vágni, ha fölényeskedni próbál velem szemben főleg, ha egész életünket nézve sehol sincs hozzám képest. Ti hogy oldottátok meg, hogy érdemes "bemenni" az ilyen melóhelyre? köszi :)
2011. ápr. 12. 10:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan munkahelyem, ahol nem éreztem jól magam, amint találtam egy jobbat, ott is hagytam (de a semmire nem! addig maradtam, és folyamatosan kerestem a más lehetőséget!) Végül rájöttem, én nagyon antiszociális vagyok, fárasztanak az emberek, ezért itthon dolgozom, magánvállalkozó lettem. Persze ez nem tehető meg minden szakmában, és vannak hátrányai is, mint tapasztalom.
2011. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
jaja erre már én is gondoltam, hogy lehet nekem az a bajom, hogy ha nem is a rosszat keresem, mindenhol, de ha van egy kicsi kis negítívum is, azonnal nem érzem ott jól magam. (mondjuk életemben történt egy s más, szerintem ezek is már nem nagyon bírnak bennem többet és minden egyes kicsi kis rosszra is így reagálok) válalkozáshoz meg több szakmai tudás kéne, meg telített a piac az én szakmámban.
2011. ápr. 12. 11:05
 13/16 anonim válasza:
88%
Tanári fősulit végeztél? Jól olvasom? És a muszáj szót "csak" kétszer írtad le helytelenül.........
2011. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jaj, bocs, csak gyorsan akartam válaszolni. de ha ez megnyugtat, nem magyar nyelv és irodalom szakos vagyok, és hiába is gondolod, igenis ez számít.
2011. ápr. 12. 11:10
 15/16 anonim válasza:
100%

Előző vagyok: Nem is mertem gondolni, hogy magyar szakon végeztél :) De azért na, aki elvégez egy főiskolát legyen már képben.

Egyébként hozzászólok témához is: Én a kollégáimat szerettem, csak a munkát nem bírtam. Észrevette a főnök, elküldött és több mint fél éve munkanélküli vagyok, főiskolával,munkatapasztalattal,nyelvtudással. Szóval el kell viselni a nem szimpatikus embereket és nagyon örülni, hogy van munkád, és abból pedig pénzed.

2011. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na jó, de azt is lássuk be, hogy mint ahogy a mondás is tartja, hogy "az idő mindent megszépít" tehát lehet már te sem vágynál vissza, csak az ember hajlamos elfeledni, hogy mért is utálta azt a helyet, vagy ha emberről lenne szó azt. Tehát más még benne lenni, és más visszaemlékezni. Én is voltam 16 hónapig munkanélküli és dolgoztam tanárként is azelőtt, és már majd egy éve ez a második gyár amiben vagyok, és frusztrálja az embert, nemhogy még a gyári dolgok is.
2011. ápr. 12. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!