Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek akkor, ha jövőhét...

Mit tegyek akkor, ha jövőhét szombaton nem tudok bemenni túlórázni, mert dolgom van?

Figyelt kérdés

3 műszakban dolgozok, és a 3 műszakból 2-őn mindig szombaton is kell menni "kötelező túlóra" címén, viszont mindig ki kell találnom valamit, hogyha nem tudok, vagy nem akarok menni szombaton (temetés, keresztelő..stb..)igaz, eddig mindig 1nappal, azaz pénteken szóltam, hogy szombaton nem tudok menni, de most 1 héttel előre tudnék szólni, félek, ha nem megyek megint szombaton, akkor kirúgnak.

mire hivatkozhatok, hogy miért nem vagyok köteles bemenni? úgy értem munkatörvénykönyv? vagy ilyesmi? pontosan?


2010. márc. 31. 14:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!