Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnád ezt a munkát...

Elvállalnád ezt a munkát (házvezetőnő egy családnál)?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 1 évre szóló állásajánlatot az USA-ba, házvezetőnői állásra. Egy zsidó családhoz kellene mennem, napi 12 órát kellene dolgozni, heti 1 szabadnap van (szombatonként).
2011. ápr. 7. 17:25
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Szia! 17:38as vagyok. Bocsi, nem ìrtad, hogy 60-70 ezer HUF, ìgy nem is gondoltam rà, hogy nem Dollàrròl beszélsz, az én gyôkérségem, bocsi.

Ennyiért? NEM MENNéK!!!!!

2011. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem miért pontozzák le azokat, akik azt írják, hogy mennének.Ez mindenkinek a saját véleménye, és a kérdező pontosan azt szeretné tudni...

Na de mindegy...Én személy szerint kimennék.Nem származom egy kőgazdag családból,és minél előbb szeretnék elhúzni innen, mert látom, hogy Mo-n belőlem senki nem lesz(persze lehet, hogy máshol sem.)Így kapva kapnék az alkalmon, akármennyit is fizetnek. És tudom, hogy többen írták, hogy ne menj, de gondolj bele, hogy az alatt az 1 év alatt akár az álommunkádra is rátalálhatnál odakint.

Persze ez a Te döntésed, kérdezz családtagokat, barátokat, akik tudják, hogy mennyire bírod a stresszt, és a sok munkát, meg persze, Te tudod azt is, hogy szeretnél-e/tudnál-e külföldön élni. Aztán ezek után mérlegelj! Sok szerencsét kívánok, akárhogy is döntesz! :)

2011. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Heti ötnap napi 12 óra robotolás után (mert a házvezetőnő MINDENT csinál) egy szabadnappal, amikor úgy is kell valamit csinálnia, mert ők nem csinálhatnak, örülni fog, hogy él, nem még "álommunkát" keresgessen.
2011. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

100x inkább mennék Ausztriába mosogatni, takarítani, vagy Angliába krumplit sütni netán gyereket vigyázni, nénit gondozni.


kifogásaim:

USA, iszonyat messze van, és jóval drágább a repcsi mint egy wizzair jegy Londonba.

zsidók, tehát piszkosul sóherek, úgy gondolják, h ennyi pénzért a beledet is kidolgoztathatják veled, mindenféle lelkifurdalás nélkül.

nem ismersz ott senkit, még ha lenne is időd, akkor sem tudnál senkivel beszélgetni, stb.

2011. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha nagyon szeretnél menj ki,de:

vigyél annyi pénzt magaddal hogy ha nagyon szar a helyzet kint akkor haza tudj repülni,menekülni.

Mindenképpen hivatalos legyen minden,mert különben nagyon megszívod.

Első külföldi munkád?

Ha igen,akkor szerintem inkább válassz közelebbi országot,ha jó az angolod menj Angliába,esetleg ciprusra...

Folyami hajóra szobalánynak!

Keresel annyit mint a zsidóknál,és jobb körülmények között...ja és nem leszel tengeri beteg,hullámzik a folyó is de nem annyira hogy komolyabban megérezd.:)

Ha még se tetszik olcsón haza tudsz jönni..


tegnap 08:07 Neked pedig csak annyit hogy óceánjárón nincsenek magyar takarítók,azok Indonéz,Fülöp stb.és még 1000 dolcsit se keresnek.Végzettség és/vagy gyakorlat nélkül pincérként nem dolgozhatsz óceánjárón,max.segédpincérként azok pedig borravalóval együtt max.1200-1400 dollárt keresnek.

Tehát valamiről nincs fogalmad akkor inkább ne írj,azért mert valamikor valahonnan hallottál valami hülyeséget...

2011. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Megertem azokat, akik nem vallalnak be ezt a munkat, es azokat is akik belevagnanak.

En mar 1eve es 2 honapja vagyok New Yorkban, 1 zsido csaladnal. Heti 400$-t keresek, es nem panaszkodom.

2 gyeremek utjat egyengetem nap mint nap, emellett mosok, takaritok....nem mondanam, hogy a sz*art is kidolgoztatjak belolem, mert ez nem igaz.Jo csaladom van, szeretem oket, kb. olyan, mintha 22eves koromra szultem volna 2gyerkocot, es most otthon lennek veluk, ill. ellatnam a hazimunkat.

Elotte mar dolgoztam Amszterdamban, es Gorogorszagban is.

Gorogorszagot egyertelmuen imadtam, de legjobban itt keresek, es nem eroltetem meg magam.


Legyen szep napotok, es sok sikert azoknak, aki most vagnak bele! ;)

2011. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia


Elvállaltad végül a munkát?? Ha igen, tudnál írni arról, hogy milyen (volt)?

Köszi :)

2012. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!