Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnád ezt a munkát...

Elvállalnád ezt a munkát (házvezetőnő egy családnál)?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 1 évre szóló állásajánlatot az USA-ba, házvezetőnői állásra. Egy zsidó családhoz kellene mennem, napi 12 órát kellene dolgozni, heti 1 szabadnap van (szombatonként).
2011. ápr. 7. 17:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Persze, ha jól fizet...

Egyébként gondold meg, hogy megéri-e.Ha ott kaptál munkát, gondolom amúgy is kiakartál menni, viszont ha zavar, hogy zsidók, akkor ne menj. De én természetesen elvállalnám.

2011. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
fizu?
2011. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Heti kb. 60-70 ezret adnának. A repülőt én fizetem, meg az első heti fizum megy a közvetítőnek.
2011. ápr. 7. 17:30
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
csak ha nagyon jó a pénz. nem 12órát fogsz dolgozni, hanem többet. és a zsidó családok nem szeretnek enni adni,tehát számítsd bele,hogy kajára is költeni fogsz
2011. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem megéri. Én elvállalnám.
2011. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%
zsidókhoz biztosan nem mennék. pláne nem az USA-ba.
2011. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
67%
szerintem nem éri meg!
2011. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%

240 ezerért havonta? 6 nap 12 (+ 4) óra?

nem éri meg

2011. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%
Milyen heti 60-70 ezret? Nem irtàl valamit félre? :) Màr bocsi, de egy àtlag ottani kereset olyan 2-3 ezer dollàr, ahogy én tudom... A testvérem diplomàsként dolgozik ott, de nem ilyen szàmokròl beszél... Amùgy szerintem, ha otthon megvan mindened, rendes àllàsod is van, akkor én nem mennék, de ezt neked kell tudni! Ha nincs megfelelô "életed", munkàd, szerelmed, stb, akkor meg gyerûnk, azalatt az egy év alatt sokminden tôrténhet veled ott, az is lehet, hogy megtalàlod a mòdjàt, hogy ott élj a késôbbiekben!!
2011. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én Angliába jelentkeztem ilyen jó álláslehetőségre, de másfél hónapnál tovább nem bírtam. Adtak ugyan kaját, de olyan mennyiséget, hogy majdnem éhen haltam. Az munkaidőm meg sosem érdekelte őket. Nem annyit dolgoztam, amennyiért fizettek, hanem amennyi nekik tetszett. Saját és más lányok tapasztalatából levonva a mi munkánk sosem volt jó nekik. Nagyon örülök, hogy léptem.
2011. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!