Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvallalnad igy ezt az allast?

Elvallalnad igy ezt az allast?

Figyelt kérdés

Van egy ismerosom aki egy jo nevő helyen dolgozik mint pr-os. anya szerint meg kellene kerdeznem h tud e vmilyen allast nekem, mivel most van naluk felvetel.

de nekem nincsen ehhez arcom, h beprotezsaljanak.

hulyen gondolkodok? vagy mas egybol ugrana erre az allasra?


21L


2010. szept. 7. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban pedig sajnos minden a kapcsolatokon múlik. Úgyhogy igen, elvállalnám, bármennyire is megerőltető lenne megkérni az ismerőst. 28L
2010. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ismerős az érzés, mert én sem vagyok olyan ember, aki bekönyörgi magát valahová. Viszont manapság ilyen világot élünk. Ha munkát szeretne az ember, akkor érdemes minden kapcsolatát beizzítani.


Próbáld meg, veszteni valód nincs! Sok sikert!

2010. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Más ugrana, ugorj te is.

Ha csak annyit tesz, hogy a személyzetisnek szól, hogy nézzenek meg téged is, már nyertél és ez nem protezsálás.

Ne azt kérdezd meg,tud-e állást neked, hanem érdeklődj, kit keresnek, mire, mert te is pályáznál.

Használd ki, az első melóm protekciós volt, soha több nem, de így indult el az életem és a mai napig az első helyen szerzett tapasztalatom és kapcsolataim segítenek a munkáimban.

Sok sikert, írd meg mit döntöttél.

31N

2010. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én így szereztem a mostani állásom. De azért protekció és protekció között is van különbség. Nekem az ismerősöm szólt, hogy hirdetnek egy munkakört, amire szerinte én megfelelnék. Ugyanez volt a problémám, hogy nem akartam protekciós lenni. De mondta, hogy nem fog semmi ilyet csinálni, csak egyszerűen tőle tudtam meg, hogy van ilyen hely. Beadtam, felvettek. Utólag kiderült, hogy annyit kérdeztek csak tőle, de már akkor, amikor megvolt a döntés, hogy szerinte alkalmas vagyok-e erre a feladatra. A protezsálás az, amikor olyan munkakörbe "benyom", amire amúgy teljesen alkalmatlan lennél. De olyat meg nem kell elvállalni.

A lényeg: anyukádnak igaza van. A mai helyzetben minden szalmaszálba bele kell kapaszkodni!

2010. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!