Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek dolgozni 70km-re,2...

Elmennétek dolgozni 70km-re,2 műszakba kb.55000ft fizetésért?

Figyelt kérdés
Hétvégén is menni kellene és 6 órás. Van családom, de férjem sem helyben dolgozik. Boltról van szó.
2011. márc. 31. 15:53
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Ha a férjed dolgozik, akkor nem. Otthon csinálhatnál veteményest abból valamennyi élelem lenne, állatokat nevelni esetleg, tudom maradinak hangzik, de valamennyi jönne be belőle. Szerintem többet ér mint 70 km-t naponta utazni. Alig valamiért, egy csomó kidobott pénz az útra, kifáradsz, otthon se leszel a toppon. És hogyan tolerálják ha késik a busz/ vonat? Ezeket is mérlegeld.

Természetesen ha lenne "kivitelezhetőbb" állás azt választanám, de ez így elég necces.

2011. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Konyhakertem már van :) és nem maradiság ez. Én imádom.


Biztos, hogy nem tudom el vállalni mert éjszakai műszak is van most látom. Sajnos a gyerek nem maradhat egyedül éjszakára, mert a férjem is éjszakázik minden második nap.

Köszönöm válaszokat.

2011. márc. 31. 19:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, egyrészt mert a segély is több másrészt ennyit tarhálással is megkeresel egy hónap alatt egy kereszteződésben, vagy egy bevásárlóközpont előtt a buszemgállóban és meg sem kell szakadnod.
2011. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!