Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescós gyors kódok listáját...

Tescós gyors kódok listáját kérném. Leírná nekem valaki?

Figyelt kérdés

Tescós pénztáros gyors kódokra lenne szükségem, Tud valaki segíteni?

Új vagyok, és szeretném itthon megtanulni őket.


2011. márc. 14. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőidtől kérd, az a tuti. Még diákként kasszáztam, meg egy barátnőm is, egy városban, de két különböző tescóban, és tök más kódok voltak. Szóval hiába akarnék segíteni, lehet, hogy csak hülyeséget mondanék. (meg amúgyse sokmindenre emlékszek)
2011. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem fog tudni neked senki segiteni,hacsak ki nem irod,hogy pl kazincbarcikai teszkóé kell,és akad valaki aki onnan van


teszkónként változgatnak a kódok


de egyébként felesleges megtanulni,2-3 nap után fogod tudni őket tanulás nélkül is,addig meg nézed papirról,én is ezt csináltam tavaly,voltam kasszás 3 hónapig


de ha annyira otthon akarod tanulni,akkor ird át saját papirra,és vidd haza

2011. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várjál-átküldöm :DDD -hogyan tudsz ekkora baromságot kérni?Szépen odabattyogsz az osztályvezetődhöz,és ad gyorskódokat,sajtos stangli pld:5858....:DDDD
2011. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden áruháznak más a gyors kódja, esetleg néhány alap dolognak lehet közös. Illetve ezeket a gyors kódokat nem hiszem hogy pont itt kell kiíratni.. Kérj egy listát, vagy amikor épp a cigit töltöd, írj ki néhányat.
2011. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!