Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki volt már teszkóban állásin...

Aki volt már teszkóban állásinterjún az leírná, hogy milyen volt?

Figyelt kérdés
Árufeltöltőnek jelentkeztem. Tudom nem egy nagy szám meló, de azért érdekelne, hogy miket kérdezhetnek...
2010. máj. 12. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem voltam, de gondolom kb. ugyanazokat, mint a legtöbb állásinterjún. Miért akarsz odamenni, van-e tapasztalatod, mit dolgoztál eddig. Fizetési igény stb....
2010. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia én pénztárosként jelentkeztem annó és ott az interjún annyi volt, hogy miért jelentkeznék, meg ilyen tök általános kérdések.

mellette volt 5 olyan kérdés, ami a munkával volt kapcsolatos, hogy pl

-ha megállít egy vásárló és kérdez valamit de neked ott van a visszárus kocsi a kezedben és szólít a főnök akkor milyen sorrendet követsz

-ha 8-tól szól a munkaidőd mikorra mész


meg egy két ilyen kérdés


sok szerencsét nem nagy ördöngősség. viszont használd ki mert barinőm aki a központban dolgozik most mondta hogy ne nagyon küldjek önéletrajzot a tesóba mert leépítések vannak.

2010. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!