Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehet a táblás munka?

Milyen lehet a táblás munka?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam állásinterjún egy pékségben és ma hívtak,hogy felvennének táblásnak.Azt mondták,ennek kb.az a lényege,hogy kevergetni kell a tésztát,alakítgatni meg ilyenek.Végül is egy betanított munka.Sajnos nem tudok sütni és félek,hogy ez kiderül,de a munkára szükségem lenne!

Ti mit tudtok erről a munkáról?Mennyi sütési tapasztalatot igényel?Köszi előre is a segítséget!


2011. márc. 9. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pék vagyok, jelenleg dagasztó. A táblás a dagasztó jobb keze.:) A táblás formázza a kenyeret, kiflit és zsemlét rak, tölteléket kever és betölti a tésztába. Minden ami a tésztával kapcsolatos a táblás feladata. Aki akarja, bele tud jönni. :)
2011. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy vettek fel, ha nem is vagy pek? amgy en sem tudom,de majd ok elmondjak, ne aggodj. Ne mond meg elore,hogy te nem tuod mi az, majd ok elmondjak mit kell csinalnod.
2011. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez siman menni fog neked, amit az elso valaszado irt.
2011. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy biztos nem tesznek a kemencéhez sütni, hiszen ezért vettek fel táblásnak. A sütés a kemencés dolga.
2011. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!Kicsit még izgulok,bár már megnyugodtam.Gondoltam is,a pék teljesen más,ahhoz nyilván szakképzettség kell.Meg azt mondták,ez egy betanított munka,először nem is tudtam,mi az pontosan.Jött ez a lehetőség,én meg nem vagyok válogatós fajta.

A jó kézügyességen kívül,még mi szükséges ehhez a munkához?

2011. márc. 9. 17:00
 6/7 AtyeszLL ***** válasza:
100%
Egy kis erő, és hogy tűrd a monotóniát.
2011. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
állóképesség kell, hogy a 10-12 órás állást kibírd, és erő, mert sokat kell emelni. És ahogy előttem írták, monotonitás tűrés. És a meleg, párás levegő tűrése. (pék válaszoló voltam)
2011. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!