Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Problémák a munkahelyekkel-mié...

Problémák a munkahelyekkel-miért van ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Diplomás vagyok, nyelvtudással. 6 éve dolgozom, de annyira szerencsétlen vagyok a munkahelyekkel. Egyszerűen sehol sem tudok pár hónapnál tovább megmaradni, és nem én vagyok az oka ennek többnyire. Vagy megszűnik a munkahely, leépítés, vagy visszajön valaki Gyesről vagy mindig van valami, ami miatt elküldenek. Persze ez az önéletrajzban sem mutat túl jól. Jól dolgozok, mindent megcsinálok, de valamiért mindig engem küldenek el. Hogy tudnék változtatni, mit csináljak, hogy végre találjak egy helyet, ahol éveket lehúzhatok? Egyszerűen nincs már ötletem, mert tényleg jól dolgozok, csak éppen nem vagyok az a "nagypofájú", visszahúzódó fajta vagyok. Annyira elkeserít ez már :-((((( Mit tegyek?
2011. jan. 19. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakterületen dolgozol?
2011. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Irodai munka, közgáz végzettséggel.
2011. jan. 19. 14:13
 3/3 anonim válasza:
Hidd el, amit írsz, az megvolt nálam is anno. Ez az egész egy tanulási folyamat. Persze nem a szakma tanulása, hanem az életben, és különösen a vállalati életben való érvényesülés tanulása. Én multinál dolgozom, olyan helyen, ahol a szakmai tapasztalat elvileg sokat számít, viszont hidd el, az számít a legjobban, hogy mennyire vagy jóba a főnököddel, mennyire bizalmas a kapcsolat, céges bulikon jól leisszátok-e egymást! És ezt viccen kívül mondom! Már egy ideje figyelem, hogy a legjobb pozikat cégen belül mindig a jó időben hangoskodó, simulékony, rafinált kollegák kapják meg!
2011. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!