Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay fizetési problémák (? )

Ebay fizetési problémák (? )

Figyelt kérdés
Ebayen vettem egy csukát, de miután kifizettem másnap kaptam egy levelet az ebaytől, amiből azt vettem ki hogy törölték az aukciót, mert nem biztonságos (?). Mit csináljak hogy visszakapjam a pénzt?
2010. aug. 22. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
biztos visszautalták nézz smst
2010. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

? Ez érdekes, hogy már lezárt tranzakciót töröltek.

Ha fizettél, akkor kezdeményezz eljárást az ebayon (van rá menüpont), és akkor az Ebay kivizsgálja, és ha valóban nem kaptad meg az árut, akkor paypalon keresztül visszakapod a pénzt.

De ez csak akkor működik, ha paypalon fizettél.

2010. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Most az aukción nyerted meg a cipőt, vagy megegyeztél az eladóval aukción kívül? Ha az utóbbi, akkor nyilván valamilyen indokkal lezáratta az aukciót, hiszen már neked eladta a cipőt, hiába licitálnának rá mások.
2010. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aukció volt (vagyis hát rögtön le tudtam ütni a cuccot), aztán egyből fizettem, másnap kaptam egy levelet, hogy törölték...
2010. aug. 22. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Van amikor kamu az eladó, kiderül illegális cuccot árul, rászáll a VÁM és zárolják az egész üzlet/menet/et.
2010. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a levélben az is benne szokott lenni, mit tegyél, ha már utaltál...most pont nincs ilyen levelem, de szoktam kapni elég sűrűn, amikor törölnek valakit...egynek utaltam előbb, mint a levél és simán megkaptam a pakkom is...de, ha nem jön a csomagod ilyen esetben tuti visszafizet a paypal
2010. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!