Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csajok, akik horoszkóp szerint...

Csajok, akik horoszkóp szerint oroszlánok vagytok, milyen állást töltötök be? Sokan vagytok főnökök?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom és olvasom,hogy aki oroszlán,az vezetőnek született és általában magas beosztásban dolgozik és sikeres stb.

Sajnos rám ez nem jellemző! :-(

Kíváncsi vagyok nálatok mi a helyzet?


2009. febr. 2. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tanár
2009. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ennyire egyszerű. Az oroszlán jegyében születtél, de-ha már asztrológia- a többi bolygód is számít. Nagyon sokat, szinte annyit, amennyit a Nap, amely az oroszlán jegyében volt a születésed pillanatában.

Ha egyedül a nap számítana, éhen halnának az asztrológusok, valamint minden 12. ember tökegyforma volna.

Nézd meg az ascendensed pl.

Egy a sokból, ami befolyásol...

2009. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én oroszlán vagyok, az aszcendesem is az.

Mégsem vagyok egy vezető típus. Egyszer egy személyiség teszten az jött ki, hogy anya tipus vagyok, ami pont az ellenkezője a vezető tipusnak.

Egyébként pénzügyes vagyok pénzintézetnél.

2009. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szintén roszlán vagyok!a fizetése mmég nem az igazi,de egy szálloda cukrásza vagyok!ami felelőséggel jár mert minden rajtam mulik ami a desszertekkel kapcsolatos!az aszcendensem nyilas
2009. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oroszlán vagyok és óvodapedagógusnak tanulok és azt is szeretném csinálni.Azért is, mert szeretk irányítani.
2009. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én 16 éves vagyok és oroszlán.

sokszor vezető szerepet töltök be igen. sokszor én irányítok. például osztályban ha van valami feladat, én fogom sösze sokszor az osztályt stb.

2009. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is oroszlán vagyok, de nem mondanám magam vezető típusnak, inkább az az arany középút. :)

Az aszcendensem viszont rák. :)

2010. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!