Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az informatikusok mit csinálnak?

Az informatikusok mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy arra rájöttem, hogy informatikáznak, de hogy azon belül mit csinálnak?
2011. jan. 13. 18:52
 2/10 anonim ***** válasza:
mindenhol mást. :)
2011. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát én informatikus vagyok, de erre a kérdésre nem tudok neked egyértelmű választ adni :D
2011. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ehh. :D De úgy mégis... Legutóbb pl. mit csináltál? :D
2011. jan. 13. 19:55
 5/10 anonim válasza:
Hálózatot egy iskolának.
2011. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan, hogy AZ INFORMATIKUS. Én például programozó vagyok, és szoftverfejlesztésben veszek részt, de ezt a szoftvert nem egyedül, hanem sokan fejlesztjük, a szoftvert pedig cégek fogják használni. De vannak pl. rendszergazdák, akiknek a feladatuk egy cég (vagy egy részleg, vagy egy iskola, vagy egy intézmény, stb.) számítógépeinek és hálózatának karbantartása. De az is informatikus, aki egy vállalat informatikai beszerzését irányítja. Meg az is informatikus, aki egy szoftverhez való támogatásnál lát el helpdesk feladatkört. Nagyon sokféle informatikus van.
2011. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek. =)
2011. jan. 13. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
A párom operátor, az a világ legjobb munkája, csak ül a szerverek között és nem csinál semmit. Vagyis persze igen, ha meghibásodás van, akkor kell intézkednie, de erre szerencsére eddig még nem volt példa. Általában egész idő alatt netezik, olvas, játszik vagy tanul :D
2011. jan. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Állást keres, ha csak valami okjs végzettsége van, mint nekem... Ha tud programozni, nagyon papír se kell a boldugoláshoz:)
2011. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ők az okosított gépkezelők...
2012. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!