Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Űrmérnök MSc megéri?

Űrmérnök MSc megéri?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy ezzel a végzettséggel hol/milyen pozícióban lehet elhelyezkedni itthon, illetve hogy külföldön milyen lehetőségek vannak vele. Itthon tartok tőle hogy csak ilyen állami gagyibb projekteken lehetne dolgozni éhbérért, de cáfoljon meg valaki, én lennék a legboldogabb. Külföldön elsősorban űrhivatalokra, magáncégekre gondolok, de itt is kérdés, hogy mi lenne vajon a konkrét feladat (űrszköz/misszió/berendezés tervezése, stb).

Köszi a válaszokat előre is!



tegnap 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszállhatsz a magyar űrpogramba, mint Vágási Feri az internetbe.
tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehol. Bocsi. Hanem az Egyesült Államokból származol nem sok esélyed van a NASA-nál meg a komoly űrkutatás területén.

Nagyon menő ám ez az egész, elhiszem nekem is tetszett sokáig, gondolkoztam is rajta szintén, hogy tanulnék valami ilyet. Aztán rájöttem, hogy én ide születtem magyarországra sajnos.

tegnap 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!