Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit csinál egy "Űrmérnök"?

Mit csinál egy "Űrmérnök"?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
űrtechnológiához, űrkutatáshoz kapcsolódó, elsősorban mérnöki jellegű tervezési, fejlesztési, gyártási és üzemeltetési feladatokat képesek ellátni. Ismerik az űrkörnyezet sajátosságait, a világűrbe juttatandó, ott üzemelő berendezések felépítését és azok létrehozásának folyamatait, továbbá az űrberendezések földi kiszolgálását ellátó eszközök és rendszerek konstrukcióját, elkészítését és üzemeltetését.
2021. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

#1

Szép copy paste XD

2021. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
88%
Egy szakmunkás ért a szakmájához egy ürmérnök minden szakmához ért. Annyira átfogó komplex dolog eljutni a világűrbe hogy magasabb szakmai háttér nélkül lehetetlen. És aki azt állítja iskolában tanulta az hazudik mert legtöbbször csak posztgraduális polihisztorokat alkalmaznak űrmérnöknek. Én hobbi szinten tanulom immár 20 éve lassan. Napi 2-4 órát foglalkozom a témával és csak azt tudom biztosan hogy nem tudok semmit biztosan. Minnél többet tudok annál kevesebbet tudok mert csak abba botlok hogy hogy mennyi mindent nem tudok. Ha ki akarod próbálni milyen űrmérnöknek lenni van módja. De komoly számítógépet igényel.
2021. dec. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

"Minnél többet tudok annál kevesebbet tudok mert csak abba botlok hogy hogy mennyi mindent nem tudok."

Ez szinte minden tudományterületen így van.


"Ha ki akarod próbálni milyen űrmérnöknek lenni van módja. De komoly számítógépet igényel."

Ne tartsd magadba, minket is érdekel :)

2021. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uniós milliárdokból gyufásdobozt.
2022. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#4 Space Engineers steam. A good ai mesterséges inteligencián futó szimulációs környezet mutatja be a legjobban egy űrmérnők komolyságát! A maximálisan roncsolható környezet a valódi fizikai környezetben elhelyezve a kiemelt grafika (bekapcsolás utan) egy univerzumot mutat ami megközelíti a realizmust.

#5

Én úgy fogalmaztam volna hogy: "uniós milliárdokból fingkonzervet készítenek!" Gondolj bele egy ilyen kis helyen amikor repülsz a vc-re!

2022. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!