Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Járnátok ilyen hidegbe kocsiva...

Járnátok ilyen hidegbe kocsival dolgozni bicikli helyett, ha a munkahely 2.5 km-re van (10 perc bicikli). Bicikli út van. És télen amikor hó van?

Figyelt kérdés
ma 07:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
2,5 km? Amikor még be kellett járnom dolgozni, 6km-re volt a munkahely és amikor csak tudtam, bicajoztam. Mozgásnak is jó volt, a munkahely is ösztönözte (pl. kaptunk bringás reggelit), ráadásul gyorsabb volt, mint kocsival, mert nem ácsorogtam a dugóban. Csak akkor mentem kocsival, ha egész napos eső volt vagy télen kemény fagyban.
ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk már évek óta nincs hó télen.

Ha van, akkor néhány óra alatt elolvad. Talán 2019-ben volt utoljára tartósabban (értsd: legalább 2 napig) megmaradó hótakaró.

Én nem aggódnék a hó miatt. Teleink egyre melegebbek. Köszönhetően a globális felmelegedésnek.

Na meg a 2.5 km nem olyan egetrengető távolság még gyalog sem, én napi 6 km-t gyaloglok, ez a táv kb 1 óra 15 perc alatt megvan. Ha fitt vagy, akkor 2,5 km kb fél óra alatt letudható.

ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Az tényleg semmi, simán járnék biciklivel.
ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 BeefEater ***** válasza:
0%

2,5 km? Ennél többet is jártam. Mondjuk -10 fok alatt kezd idegesítő lenni, mert sokáig tart felöltözni.

A hó kérdés már nem ilyen egyértelmű. Ha takarítják a havat a bicikliúton is, akkor nyilván nem számít. Ha csak a közúton takarítják a havat, de a bicikliúton nem, és ilyen körülmények között a közúton biztonságosan tudsz biciklizni, akkor is jó. Ha ennél jobban is behavazik, akkor én gyalog mennék. 2,5 km gyalog sem sok.

ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
9%

Nekem amikor 3 km-re volt, főként autóval jártam.

Én nem azért dolgozom, hogy úgy éljek továbbra is, mint egy kisiskolás.

ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%

12


Jól benyaltad a propagandát. 🤣😂🤣😂🤣

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%
#16 félek megkérdezni, de mi az istenről beszélsz?
ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21%

17


Ha nemcsak az írás menne, hanem az értő olvasás is, akkor nem született volna meg a kérdésed.

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18 a való életben többségében intelligens emberek vesznek körül, így nem ismerek senkit, aki komolyan klímatagadó lenne, gondoltam adok egy esélyt, hátha másra gondolsz. :))
ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18 Ja, hogy szerinted nincs klímaváltozás? Nem tűnt fel, hogy 30 éve telente térdig gázoltunk a hóban, manapság meg csak mutatóban akad hó?
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!