Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Le mered írni mennyi a nettó...

Le mered írni mennyi a nettó fizetésed? Mit dolgozol? Milyen időbeosztásban? Milyen végzettséggel ?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly és őszinte válaszok érdekelnek. Leginkább azoknak szól a kérdés akikre nem vonatkozik semmilyen adókedvezmény.

Én vendéglátásban dolgozom 30-as nőként de váltani szeretnék, mert kiégtem ehhez gyűjök ötleteket. Nettó fizetésem : 500 nettó és Budapest.

Minden értelmes választ felpontozok és előre is köszi ! 🙂


ma 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

alapból 395 nettó körül szokott lenni

Ha van valami bónuszkifizetés, keretzárás túlórakifizetés akkor 400-500 között valahol lehet.

+30 szépkártya


Termelő gyárban raktári dolgozó vagyok, targoncavezetői jogosítvánnyal.

Van érettségim.


Hétfő-vasárnap folyamatos háromműszak

ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
305 ezer + 8 ezer cafeteria. Rendszergazda vagyok egy egyetemen, H-P 7.30-16.00. Elég unalmas, sokszor alig van munka, napi fél óra, vagy még annyi se.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Legyél katás. Nekem 950k a bevételem, ha levonjuk az adót. Szabad időbeosztás, itthonról dolgozok, azt csinálom, amit szeretek. Én komolyan elgondolkodnék a helyedben, hogy van-e olyan tevékenység, amit tudnék csinálni.
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

katás


Az egy jól fizető szakma. 😂

ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát rokkantsági ellátásból élek havi 60 ezer Ft.
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

"Le mered írni mennyi a nettó fizetésed?"

Nettó 1,2 millió forint.


"Mit dolgozol?"

Szoftverfejlesztő vagyok.


"Milyen időbeosztásban?"

Hivatalosan minden hétköznap 9-től 18-ig, a gyakorlatban 10:30-tól 17-ig.


"Milyen végzettséggel ?"

Érettségim van.

ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előre megkérnék mindenkit, hogy csak azért mert nálam sokkal magasabb képesítéssel, sokkal több munkával, de mégis jóval kevesebbet keres, csak azért ne pontozzon le. Nekem semmi közöm, nem tehetek senki más sorsáról, mindenki a saját maga élete kovácsa.
ma 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem is lepontoztak, mert mertem javasolni a katát. Nem értem..
ma 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De bírom ezeket a prolikat!
ma 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit kértem...?
ma 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!