Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1800 netto euro környékén +...

1800 netto euro környékén + jatt + ingyenes szállás + 13/14 havi pénz + napi 3x étkezés Ausztriában, azon belül Tirolban megéri vendéglátásban?

Figyelt kérdés
Annyi hogy heti 6 nap, 8 órában, de ha túlóra van akkor pluszban fizetik. vasárnap szabad.

tegnap 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Kinek mi éri meg.
tegnap 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olyanoktól kérdezem, akik jártasak és kint élnek.
tegnap 13:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szóval nem kell semmire költened kb, így elrakhatod az egészet.

Azért ez nem rossz pénz.

Ha házat vennél gyorsan össze tudod szedni az önerőt,

Ha jól számolom 9 euró körül fizet/ óra. Nem rossz.

tegnap 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát minden költséged állják és emellett egy budapesti multi középvezetői bért kapnál.


Szerinted jó?

tegnap 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintem jó. Tekintve arra hogy pályakezdő vagyok a szakmámban, mivel 2 éve tettem le a szakmám.

Német nyelvtudásban még kezdő vagyok, jelenleg magánórákra járok, és nap mint nap fejlesztem a tudásom.


A Hotel egy 4 csillagos szálloda, ahol általánosságban 500-800 euró között van a borravaló téli szezonban / hó.


A szállás egyágyas, saját fürdővel, saját konyhával, egy 20-on pár négyzetméteres modern új személyzeti apartmanról beszélünk, a hoteltől nem messze.


Jelenleg szezonális állásról beszélünk, de nem kizárt az éves állás, persze attól függ, hogy teszem magam oda csúcsszezonban télen.

tegnap 14:20
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Én voltam párszor Tirolban a vendéglátásban. Inkább passzold. Rabszolga élet az egész. A szállás az egy putri a kaja meg moslék. Lehet vanank jobb helyek, de nincs az a pénz amiért én kimenné ka vendéglátásba Tirolba. Az a legkeményebb főleg a télen. Annyi időd nem lesz, hogy megvakard. Arról nem is beszélve, hogy egy utolsó bevándorló leszel, főleg ha nem beszélsz németül, a tiroli nyelvjárás pedig ocsmány, nem is beszélve a begyepesedett emberektől aki ka hegyekben élnek. Engedd el. Ha normálisabb melót keresel akkor a hegyeket kerüld el. Meg a családi 4 csillagos szállodákat, azok a legrosszabbak.
tegnap 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 Mivel még sosem voltam kint Ausztriában egyáltalán (még látogatóban sem), így nem tudom ezt cáfolni, de megerősíteni sem.


Arra viszont felvagyok készülve, hogy kemény lesz. Mivel a vendéglátás egy olyan szakkör, ami sehol sem piskóta, helytől függetlenül.


Németet nagyon kezdő szinten beszélem, de pont ezért járok magánórákra aktívan, hogy legalább egy A2 vagy B1-ig feltornázzak.

Nem lesz a nyelvvel probléma, mert sosem volt nekem kihívás.


Emellett az angolból megvan az erős középhaladó, mivel gyerekkorom óta angolt tanultam. Ez sem hátrány azért.


A szállodáról annyit, hogy pont családi vállalkozással működik.

Mesélnél róla bővebben? Miért rossz?

Köszi.

tegnap 14:31
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Amikor először kimentem Tirolba Tux-ba az életem legrosszabb döntése volt. 10 órát levezettem, kiértem, a főnök asszony köszönni nem tudott. Pedig 4 gyereke volt, gondoltam én biztos család centrikusak. Az öreg verte az asszonyt az pedig napszemüvegbe járkált. Megkaptam pöpec ingyen szállást, egy lyuk volt lent az almba. Recsegett ropogott a padló, közös wc- fürdő volt amiben nem volt kilincs. Kihívtak kezdés előtt, takarítani, olyan voltam mint egy rabszolga meg volt határozva mire mennyi időm van. Nagyon kemény volt, mindent kellett csinálni nem volt az, hogy neked csak ez a feladatod, ha nem volt házmester akkor te vitted a szennyest leadni, minden szart rámtoltak. Aztán akkor pattant el az izzó mikor a főnök fia nem volt hajlandó velem egy liftben utazni mert én külföldi vagyok. Én mennyek gyalog. Akkor mondtam, hogy itt a vége. A főnök asszony azóta se fizette ki a napjaimat. Akkor még nem tudom, hogy van AK, de nagyon kemény Tirol. Voltam máshol is Tirolban, főszezonban simán letolatnak veled 17-18 napot is egyben úgy hogy nincs szabadnap. És nem 8 órákat dolgozol. Majd valamikor kikapod, mert ki nem akarják fizetni. Dolgoztam Burgenlandtól Vorarlbergig Bécs kivételével minden tartományban de Tirol volt a legrosszabb, olyan ember hiány van mindenhol, hogy 2-3 ember helyett kell dolgozni.
tegnap 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

A szállodáról annyit, hogy pont családi vállalkozással működik.


Mesélnél róla bővebben? Miért rossz?


A családi kézben lévő szállodák azért rosszak mert minden családtag főnöknek képzeli magát, pedig fingjuk nincs arról, hogyan kéne irányítani, csak megöröklik. A gyerekbarát szállodák pedig azért rosszak, mert neveletlenek a gyerekek és nyagy mocskot hagynak maguk után, esetleg ha megírod itt vagy privátba a szálloda nevét ahová mész, akkor lecsekkolom neked. Vannak oldalak, ahol letudod őket ellenőrizni, hogy mit írnak róluk a már ott dolgozó emberek. De Tirol az kemény, bárhova is mennyél. Igazi gladiátor képző.

tegnap 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Ennyiért biztos nem mennék ki.
tegnap 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!