Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy csomagszállító futár...

Egy csomagszállító futár átlagban hányszor kaphat borravalót 1 nap?

Figyelt kérdés

10 emberből általában hány adhat borravalót?


Mostanában sajnos sokszor házhozszállítás opció volt csomagbox helyett, nem adtam egyszer sem borravalót, mert így is brutál postaköltségek vannak, már nem szállít minden webáruház x költség felett ingyen. Kicsit " rosszul éreztem magam", mert ugye bele van nevelve az emberbe, hogy futárt, fodrász, manikűröst (akik jóval többet keresnek, mint az átlag kuncsaft) jattoljunk.



ma 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 ember ad kb. Nem mindenkinek futja borravalót adni 2500ft-os házhozszállitás esetén.
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés, no para.
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam 200 Ft-t adni, a bejárati ajtó mellett van egy kis kosár és abba szokott lenni. Igaz mai világban már a 200 ft se ér semmit, még egy kávéra se futja.
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
senki sem ad már
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10 ből talán ha kétszer kap.

Csomagos futárnak nem adok mert 300 on kiakadnak, hogy túl kevés.

Kajafutár 200 at is meg szokta köszönni.

ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok futár de azt figyeltem meg, hogy egyre kevesebben adnak. Ennek oka a kártyás fizetések. Kártyával fizetsz akkor nem tudsz jattot adni. Ha kp-val akkor tudod mindig felkerekíteni.
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!