Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek a darukötözők?

Mennyit keresnek a darukötözők?

Figyelt kérdés

Akik a darut kötelit kötik, akasztják rá az tárgyra amit emelni akar.

Ismerősöm ezt csinálja és nagyon jól keres velem kíváncsi vagyok mennyire kiemelkedő.


ma 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minimálbér.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát az ismerősöm napi 35 ezerért csinálja. Persze minimálbéres bejelentéssel.
ma 08:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor...?
ma 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod a valaszt akkor minek kerdezel suttyo proli?
ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül javasoltam már többször, hogy nem szabadna ide beengedni a millió alatt keresőket...
ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elolvastam a leírást és tényleg félreérthetőe. Úgy értettem, hogy az ő keresete mennyire tűnik ki. Hogy ő van nagyon jó helyen vagy egy ilyen egyszerű munkára mindnehol megadják a havi átlag 700 ezret.
ma 09:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát zsebbe nem nagy vasziszdasz ennyit adni. Kár, hogy így semmit nem ér.
ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Miért ne érne?
ma 10:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert nem fizetsz belőle nyugdíjjárulékot, nem kapsz rá hitelt, nem tudod nagy mértékben elkölteni, ha összekuporgattad. Aprópénz kisembereknek.
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ő speciel örökölt egy házat, másra nem nagyon kell hitel. Mivel 23 éves így neki nyugdíja már nem lesz. Nekem sem 31 évesen. Miért ne tudná elkölteni? 4,5 millióért vett használt kocsit.


Akkor megérteném, ha lenne reális esély, hogy lesz érdemi nyugdíj.

ma 11:28
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!