Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valakit friss közgazdászkén...

Ha valakit friss közgazdászként még SSC-khez se vesznek fel, hova érdemes pályáznia?

Figyelt kérdés
Mintha csak egy SSC lenne sok álláslehetőséggel, a többinél jóval kevesebb lenne.

tegnap 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen szakon végeztél?
tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kereskedelem és marketing
tegnap 21:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Én gazdálkodási és menedzsment. Ezek szerint vak vezet világtalant. Sajnos nekem is hasonló a tapasztalatom.
tegnap 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
@2 Az a baj ezzel, hogy papíron közgazdász vagy, de egy munkaadó nem így lát. Egy SSC-be annyi kell, hogy érts alap folyamatokat, meg minél gyorsabban túrj Excelben, ebből nulla dolgot tanultál az egyetemen.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor a menő mammutcégek és az SSC-k után hova érdemes pályázni, mi egy ideális sorrend?
tegnap 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Le kell adni az igényt és valami kulit bevállalni 1-2 évre (reptér, meki), utána próbálkozhatsz SSC-ben megint.
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem közmunkát, aztán először takarítói állásoknál kell jelentkezni, hogy 8 KFC-ben kikössek.
tegnap 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Valahogy úgy. Én Gazd.men.-el jelentkeztem pl. postához logisztikai küldeményfeldolgozónak, hogy legyen valami fix. Elvileg 8 általános kell hozzá. Válaszra sem méltattak.
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy mondanám, hogy csinálj meg MNB-s hatósági vizsgákat, és jelentkezz bankokhoz, ha már semmi más ötleted nincs. Én is így tettem, elvégeztem minden ócska képzést amiket az álláshirdetésekben előnyként feltüntettek. Naivan azt gondoltam, hogy akkor majd talán szóba állnak velem. Hát sajnos nem.
tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
MNB vizsga nem alkuszkodáshoz kell? Minek az, a bankfiókok, meg posták szoktak keresni érettségivel a pultba egy csomó embert ha ilyenekkel is beéred.
ma 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!