Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbáljam meg a kamionozást?...

Próbáljam meg a kamionozást? Mihez kezdhetnék ami viszonylag jól fizető?

Figyelt kérdés

27 vagyok most, csak az egyetem után álltam munkába 21 éves koromban. Nyelvszakos diplomám van, tehát nincs egy jól menő szakmám. Szerencsés vagyok, mert a jelenlegi munkám (területi képviselő) mindent összegezve nagyon jónak mondható, de ez sem fog örökké tartani, úgyhogy valamihez kezdenem kell a jövőben. Innen jött az ötlet, hogy a magyaron kívül még beszélek két nyelvet, vezetni, mindig jönni-menni, magam intézni mindent nagyon szeretek. Valami ilyesmi munka való nekem, ülni egy irodában, vagy egy iskolában az egy büntetés volna. Így adva volna akkor a kamionozás. A dolgot csak bonyolítja, hogy itthon élek, mivel helyben van a munkám és bár jó a viszonyom a szüleimmel, de körvonalazódnak olyan problémák a szenvedélyem körül amiben soha nem fogunk egyetérteni és legjobb lesz szerintem ha most már a saját lábamra állok.

Családra igazából nem apellálok, úgy érzem nem lesz még barátnőm sem, nemhogy feleségem; megleszek én egyedül is.

Van valamilyen foglalkozásról tudomásod, akár külföldön is ahol ugyanúgy mondjuk vezetni kell és relatíve jól fizet? Ha nincs, akkor marad a kamionozás.



tegnap 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Itthon a buszsofőrök is nagyon jól keresnek.

Barátomnak időnként megvan az egymilliója is.

ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!