Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzetközi kamionsofőrök, ti...

Nemzetközi kamionsofőrök, ti hogy bírjátok 3-4 hétig a fülkében?

Figyelt kérdés
Segítsen valaki, mit lehet szeretni ebben a munkában? (A pénzen kívül)

jún. 16. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Világot lát az ember. Meló közben meg nincs ott senki, akit folyamatosan el kéne viselni, és ez hatalmas előny.
jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Azért csak kiszállnak néha...
jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Az egyedüllét felbecsülhetetlen
jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
21%
A prostizast....gondolom fel szednek 1 par csajt.
jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A világot szinte csak az autópályáról lehet látni. Amikor a hétvégét autópálya mellett kell tölteni vagy őrzött parkolóban, akkor meg végképp semmi jót nem lehet látni :(


3# Az elején én is így voltam vele, de pl 1 év után nem hiányoznak a nők? xd

Ausztria, Németország, Svédország már nincsnek prostik, de a 100 kilós undorító prostit alapból elkerülném

jún. 16. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem muszáj az autópályán hétvégézni. Városok szélén is lehet aztán be buszozni, stb
jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
#5 hokizasrol hallottal? :D nem csak mert undorito olyan not dugni akinek ez a dolga es mikor megcsokolod lehet 5 perce mas brokijat xopta, de eleg borsos is az aruk. En nem vettem fel soha senkit, nem akarok nemibetegseget kapni, de ha valaha erre is adnam a fejem akkor is csakis valami rendes helyrol “rendelni”, de azoknak meg ugye 10-20xos az orabereuk :D
jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es mert nem parkolós ku.vával te smárolsz. 🤣
jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 fingom sincs még sose qrváztam, de a rendes szex közben azért ez része a dolognak már csak a késztetés miatt is :D de pont a napokban láttam egy videót ahol egy kamion parkolóban egy hölgy kiszáll a fülkéből és sétál elfelé és közben jó nagyokat culázik, hát ... nem hozta meg a kedvem az egészhez az tuti :D de ez csak egy része az undorító kamionos életnek, a benzinkutas wckről ne is beszéljünk, vagy ami sokkal rosszabb a kamionparkolós wc-ről, a többi büdös szagló "kollégáról", a szemét szarrágó balkáni cégekről és azok főnökségéről ehhhhhhh :D


Látod kedves kérdező, hogy mit lehet ebben szeretni? Semmit. Mert amit még meg is szeretsz egy idő után a sok másik szar dolog annyira megmérgezi hogy már azt se fogod szeretni :D És a pénz? Ne röhögtess már... az nem pénz ha sose tudod élvezni mert állandóan el kell menni. Havi 800k-1 millió nemzetköziben, és egy hónapban otthon vagy 2-3 napot :D Élet ez?!


Svájcban kamionozok már, minden nap otthon vagyok és így is sokkal többet keresek mintha a balkáni színekben nemzetköziznék. De előtte 10 évig magyar színben jártam európát, csak akkor jöttem rá mekkora egy retek szar fos világ volt az, amikor ide kijöttem életvitelszerűen.

jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Én se qváztam még, de már írtam, hogy amerre én járok, 1x sem láttam még. Elméletileg Csehország, Magyarország ahol még lehet űzni ezt a sportot.😄 Az elején még tetszett a "nagy szabadság", amiről beszélnek, de több év után jobban hasonlít az egész egy börtönhöz, mint a szabadsághoz.


#6 Amikor csak tudok városban állok hétvégén, de ezek jellemzően kisvárosok, ahol nincs túl sok látnivaló. A legnagyobb városoknál pl. München, Berlin, Párizs, Stockholm, Prága, Göteborg vagy tele tiltótáblákkal az elkerülő autópályáról vagy nagyon sok idő bejutni az ipari parkból. 😐 És amikor szombat délután megállok, akkor vasárnap bepótolom a szociális életem, pihenek inkább, mint fél napot buszozzak.


Pont ennyit keresek utolsó, amennyit írtál, a pénz része tetszik benne, értékpapírszámlát nyitottam, rengeteget raktam félre. És igen, fszra vesz a főnökség, az elszámoló, az irányító, a rendőr, a targoncás, a portás, a lerakón az iroda, a gumis, a kamionmosó, a szerelő, mindenki. Gondolkoztam én is Svájcon, Németországon, Svédországon, de az nem hiányzik hogy utolsó rabszolgának nézzenek és kidolgoztassák a 15/13 órákat minden nap, én mindent akarok csinálni, csak nem 15 órát dolgozni egy nap. Mi értelme az életnek, ha csak a munkáról szól? Amúgy fiatalon, diplomával kezdtem ezt az egészet (nem 1-2-3 hónapig csináltam), de pár hónap és keresek mást. AKI GONDOLKOZIK A KAMIONOZÁSON ÉS LÁTJA A CUKI HR NÉNIK BEETETŐ SZÖVEGÉT A HIRDETÉSEKBEN, VIDEÓKBAN, HIGYJÉTEK EL, NEM AKARJÁTOK EZT CSINÁLNI!

jún. 23. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!