Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Home office-ba milyen irodai...

Home office-ba milyen irodai széket veszel?

Figyelt kérdés

Nyilván az irodai székek (forgószékek) ergonomikusak, de az jutott eszembe, hogy egy gaming chair mennyivel lenne jobb?

Ha a szabadidőmben játszik vagy filmeznék, akkor kényelmes lenne benne hátradőlni, nem?


Egy gaming chair ugyanúgy megfelel munkavégzésre is? Vagy nem támasztja jól a derekat/hátat stb?



tegnap 19:43
 1/5 Krampusz1 válasza:

Ikeás Markust használok pár éve...pont most lett vége az akciónak sajnos, 30 ezerrel olcsóbb volt pár hétig :(

[link]

tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gaming chair egyáltalán nem arra van tervezve, hogy home office-ban otthon dolgozz benne. Ezek olcsó, jórészt csak design székek.

Ha jól akarsz magadnak, akkor helyette minőségi forgószéket veszel, olyat, aminek állítható deréktámasza, állítható háttámlája van, szinkronmechanikája és nem hintamechanikája és lehetőleg az ülőlapot is lehet állítani.

A háttámlát pedig soha nem szabad fixálni, hanem úgy beállítani, hogy megtámassza a hátad, de a fejedet hártavetve már mozduljon is hátrafelé.


Én egy ilyet vettem magamnak: [link]


Nagyon kényelmes, az egyetlen probléma, hogz sajnos 50cm-nél nem megy alacsonyabbra, így muszáj hozzá nekem lábtámasz, mert egyébként nem állna egyenesen a lábszáram.


De nagyon jó még ez is: [link]


Amúgy a legjobb, ha elmégy olyan helyre, ahol ki vannak ezek állítva és beleülsz párba, 10-12 percre. Ne sajnáld rá az időt!


Persze ha belefér, vehetsz egy Herman Millert is, az már tényleg a non-plus ultra.

tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kozel 200k-s mindenfele allithato szekem van, teljesen meg vafyok elegedve vele. A markajara mar nem emlekszem azt se tudom hol vettem csak az remlik hogy ennyi volt
tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan változtatom a helyem, van hogy a földön ülök, vagy az ágyon fekve dolgozom, vagy a babzsákfotelben… nincs fix forgószék meg íróasztal.
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emagra X5 Netem van otthon a Covid eleje óta. Igazából jó, de az irodai Aeron kicsit kényelmesebb. Viszont sokkal drágább.
tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!