Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Társasházi, építés utáni...

Pszicho88 kérdése:

Társasházi, építés utáni komplett tisztasági takarításért mennyi kérhető?

Figyelt kérdés
Adott egy újépítésű társasház, ahol több lakás van. A feladatok a következőek lennének. Ablaktakarítás de össze van ragasztózva, malterozva, porolva az ablak, elég sok meló van vele. Ezen kívül porszívózás, csempén ha vannak foltok, akkor fölkaparni, fürdőszobák csempéit megtisztítani, vécét, kisúrolni, csapot, ajtókat megtisztítani, fölmosni. A hölgy azt ajánlotta, hogy lakásonként 20 ezer, de azerintem az nevetséges összeg. Van hogy 1 lakásban 2-3 szoba és 2 vécé is van, az egyikben zuhanyzó. Elég sok ablakkal rendelkeznek a szobák és kívül belül megpucolni őket. 80 ezres kisvárosról beszélünk, ahol takarítani kéne. Voltam is már, de kevesellem a pénzt. 1 nagyobb szobával 2 nap alatt épphogy végeztem úgy hogy meg sem álltam. Mi lenne a reális szerintetek? 8 órás a munkaidő. köszönöm.

tegnap 19:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Persze, reális a takarításért a bér, ez kétségtelen. Felmosásért, portörlésért reális bér az 1250 Ft/óra. Ez szerintem nem az a kategória. Megfigyeltem, hogy vannak főnökök, akik visszaélnek a dolgozók tájékozatlanságával, vagy a tudatlanságukkal. Azzal értek egyet, aki 2500 Ft/óra összeget határolt be ilyen jellegű mindenes takarításért. Sokat is kell létráról takarítani az ablakot, csempéket. Előző munkám apartmantakarítás volt, ott 2500/óra áron voltam, de a nő korrekt volt, nem is kellett neki mondani. Azzal is egyetértek aki azt írta ne teljesítménybérezzek, mert rosszul jövök ki belőle, ez is igaz. Mivel nem keresem a pihenőidőt, nyugodtan órabérezhet. Picit becsapva érzem magam és jogosan. 2 nap elég megfeszített tempóban dolgoztam.
tegnap 21:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy munkáltató sem fog belemenni az órabérbe, mert koszt lehet tologatni napokig.
tegnap 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Itt nem hivatalos munkáltatói viszonyról van szó. Nincs róla számla és egyéb papír. Minden nap tudja hogy mi a munka, mivel reggel ő osztja ki és ellenőrzi kb óránként 2 óránként a haladást. Picit már zavaró is, mivel nem kummantok egyébként se, tenyérbe mászónak tartom a dolgot. Ilyen helyekről dobbantani szoktam elég gyorsan, ha valaki nem veszi észre magát, vagy hülyének nézi a dolgozóit.
tegnap 21:37
 14/16 anonim ***** válasza:
akkor meg mit is nyígsz itt most nekünk...? igaza lesz #7-nek...?
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Téged nem kell annak nézni, a holdról látszik, hogy az vagy.
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Csak nem 1 fekete hajú nő a "főnök" ? 😅


Amúgy napi 20.

Az nem rossz azért. Bár inkább lenne szerintem 30 ennyi munkáért.

tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!