Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Társasházi, építés utáni...

Pszicho88 kérdése:

Társasházi, építés utáni komplett tisztasági takarításért mennyi kérhető?

Figyelt kérdés
Adott egy újépítésű társasház, ahol több lakás van. A feladatok a következőek lennének. Ablaktakarítás de össze van ragasztózva, malterozva, porolva az ablak, elég sok meló van vele. Ezen kívül porszívózás, csempén ha vannak foltok, akkor fölkaparni, fürdőszobák csempéit megtisztítani, vécét, kisúrolni, csapot, ajtókat megtisztítani, fölmosni. A hölgy azt ajánlotta, hogy lakásonként 20 ezer, de azerintem az nevetséges összeg. Van hogy 1 lakásban 2-3 szoba és 2 vécé is van, az egyikben zuhanyzó. Elég sok ablakkal rendelkeznek a szobák és kívül belül megpucolni őket. 80 ezres kisvárosról beszélünk, ahol takarítani kéne. Voltam is már, de kevesellem a pénzt. 1 nagyobb szobával 2 nap alatt épphogy végeztem úgy hogy meg sem álltam. Mi lenne a reális szerintetek? 8 órás a munkaidő. köszönöm.

ma 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Elég nehéz ezt így beárazni, kérj napi 20-25-öt, nettó, naponta 8 órára.


Max picit engedsz belőle, ha nagyon mucsai településen vagytok.

ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, csak órabérben / napi bérben vállald.


Teljesítményben semmiképp, mert rosszul fogsz járni. Nem reális, hogy innen ezt neki bárki beárazza neked teljesítményre, ha te is nehezen tudod.

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. A probléma hogy nem is mucsai településen vagyunk, 80 ezres városról van szó és ráadásul még ismerős is, ezért tartom kiszúrásnak, hogy 2 napra 2x8 órára kaptam 30 ezret. Elég dzsuva, retek meló volt és még sürgetett is. Nem valami korrekt, ráadásul övék az építési vállalat, a nő pedig takaríttat, a srác osztja a melót a munkásainak. Behúzott a csőbe, de holnap közlöm vele, hogy napi 20 a továbbiakban, vagy dobbantok.
ma 19:53
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ez segít, nálam 52nm-ert takarít a takarító. Havi 2x jár, megkeres ennyit egy nap.

ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szia! Vannak rendes munkáltatók is, csak még nem találtam meg őket. Egerben van ez a meló. Ezt a szüleim intézték, de olyan is lett az eredmény. Kifogom a smucik, gerinctelen munkaadókat sajnos. Tényleg korrekt munkát végzek, nem járok ki óránként cigizni, nem tartok fél óra kajaszünetet. Jobbat, többet érdemlek ennél, köszönöm a segítséget neked is. Írjon azért más is, nem tudom ma mik az átlag takarítói árak, mondjuk ez új építésű társasház, festét után, tehát jóval nehezebb és van hogy fém dörzsivel, spaklival kell kaparni a festéket, malterdarabokat.
ma 20:04
 6/15 anonim ***** válasza:

Tisztázni kéne az elvárásokat. Nálunk is az van, hogy ha én takarítok akkor 80%-os tisztaságot érek el, ha a feleségem az meg 95-t, de 2-3* annyi idő alatt.

Nyílvánvaló, hogy ő nem úgy képzelte, hogy egy szobára rámegy két nap, lehet nem is tudja mennyire gány a helyzet.

ma 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
66%
Pszihó, pszihó... Sok volt megint az edzés előtti pörgető? Vagy az ebayes hálóingek vadítottak be, hogy szaros takarítóként akarsz több százezret keresni? Enkóron már fel sem mered tenni az ostoba kérdéseidet, mert ismeri már mindenki az életedet, amiben mindig a munkáltatód a szar.
ma 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Tisztázni kéne az elvárásokat. Nálunk is az van, hogy ha én takarítok akkor 80%-os tisztaságot érek el, ha a feleségem az meg 95-t, de 2-3* annyi idő alatt.


Nyílvánvaló, hogy ő nem úgy képzelte, hogy egy szobára rámegy két nap, lehet nem is tudja mennyire gány a helyzet."


Tudja sajnos, ott van velem néha és ő is takarítgat. Igaz többet van házon kívül, mint belül, elszalad a városba, intézi a dolgait és visszajön. Főnökösködik inkább. Évek óta ezzel foglalkoznak.

ma 20:56
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem egy szobára megy rá 2 nap. Egy komplett társasházi lakásra, ami 2 szoba, 1 nagyobb nappali, sok ablakkal, 1 fürdőszoba, 1 wc. Kosz, retek, festékmaradványok, fuga, glett, ragasztó az ablakokon és helyenként a padló járólapján is. Ő úgy gondolta, hogy 1 nap alatt megvan 95%-osra. Négyzetmétert nem tudok mondani, mekkora, de nem kicsi. 70-100 négyzetméterre tenném, de van kisebb és nagyobb is.
ma 21:02
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

"Nem egy szobára megy rá 2 nap."

Te írtad ezt.


Ha 20 ezer per lakás és 2 nap 1 lakás, akkor az 1250 forintos órabér, alacsony, de takarításért teljesen reális bér.

ma 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!