Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most komolyan,vidéken ennyire...

Most komolyan,vidéken ennyire rossz a helyzet,vagy tényleg ennyire nem akarnak itthon megfizetni?Mi van a munkahelyekkel mostanság?

Figyelt kérdés

Jász-Nagykun-Szolnok megyében élek,egy kisebb-nagyobb városban,lassan sok váltás után (mindig a pénz miatt váltottam,vagy a műszak beosztás miatt) De az hogy lehet,hogy 1600/1500ft-os vagy lejjebb,órabéreket mernek ajánlani még most is?

Értem hogy mondjuk 1-2 műszakról van szó,de hogy mernek ebben a helyzetben,alig 250 ezer forintos fizetéssel?

Csak én esek bele,a kaki ajánlatú bérekkel,vagy volt már így más is?

Szerintetek itt vidéken rossz a helyzet,vagy itthon mindenhol?

Tudom fiatal vagyok (elmúltam már 25) de lassan ott tartok hogy egy normális,jövedelmező munkahelyet nem találok.



szept. 19. 06:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%
#1 leszavazott a sok csóró, nem értitek a rendszer működését.
szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
Te nem érted hogy kellene működnie egy rendszernek. Az embernek nem CSAK azért kellene dolgoznia hogy legyen mit ennie holnap
szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#1,és #11!

Értjük miről beszélsz,de ezzel nem lettünk előrébb,értem hogy mit akarsz mondani,hogy az itteni rendszer "droidokat,robotokat" vár el,de azért annyira ne legyen már az hogy elmegyek dolgozni és akkor még örüljek hogy kapok fizetést?

Persze értem,vannak olyan helyek ahol így állnak az emberhez,de azért,ha már elmegyek dolgozni,emberszámba vegyenek ez az első!

Értem a rendszer működését,elhiszem hogy sok cég kihasználja az embert,de nem szeretetből megy az ember sokszor dolgozni,igen is minden munkát fizessenek meg rendesen,bármi legyen az!

Szokás mondani,a börtönbe se leszek csicska,nem hogy egy gyárban!


Amit megkell fizetni,azt fizessék,azért mert droidokat vár el a rendszer,én attól függ "engem nem fog" bedarálni :)

szept. 20. 04:56
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
12-ey vagyok, a hozzászólásomat a 11-esre reagáltam.
szept. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező tökéletesen igazad van és pontosan emiatt mennek az emberek nyugatra dolgozni. Mert ott a legalacsonyabb végzettséggel is lehet olyan munkát vállalni amiből az ember megél. Nem jól, de megél. Az itteni minimálbérből lehetetlen emberként élni. Pl az osztrák alacsony fizetés 1500-2000 euró között van, ők számítanak a keveset keresőknek. De ennyiből azért el lehet szotyizni kint bőven, ráadásul ezt 14X kapják a dolgozók egy évben.
szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem mondtad, hogy milyen végzettséged van. Gyárban dolgozva, főleg betanított munkásként sehol se fognak megfizetni, Budapesten se. Ott kapsz 250-et, itt kapsz 400-at max, ami nagyon jól hangzik, de itt a lakás és albiárak is sokkal magasabban vannak.

Ha viszont tanult vagy, jó szakmád van, akkor könyebb a helyzeted, diplomával meg pl engem hetente bombáznak 3-4 ajánlattal, küzdenek a munkavállalókért, mert semmire sincs ember, vagy tudás vagy már mind elment külföldre.

szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Zala megyében a gyári munkások 2 műszakban nettó 200 körül se kapnak fizut.
szept. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
9-es az ország nyugati része alatt kizàrólag Győr-Sopron környékét értsd! A többi megye, Somogy-Zala Borsoddal van azonos szinten.
szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!