Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most komolyan,vidéken ennyire...

Most komolyan,vidéken ennyire rossz a helyzet,vagy tényleg ennyire nem akarnak itthon megfizetni?Mi van a munkahelyekkel mostanság?

Figyelt kérdés

Jász-Nagykun-Szolnok megyében élek,egy kisebb-nagyobb városban,lassan sok váltás után (mindig a pénz miatt váltottam,vagy a műszak beosztás miatt) De az hogy lehet,hogy 1600/1500ft-os vagy lejjebb,órabéreket mernek ajánlani még most is?

Értem hogy mondjuk 1-2 műszakról van szó,de hogy mernek ebben a helyzetben,alig 250 ezer forintos fizetéssel?

Csak én esek bele,a kaki ajánlatú bérekkel,vagy volt már így más is?

Szerintetek itt vidéken rossz a helyzet,vagy itthon mindenhol?

Tudom fiatal vagyok (elmúltam már 25) de lassan ott tartok hogy egy normális,jövedelmező munkahelyet nem találok.



szept. 19. 06:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
A munkahely nem azért van, hogy te mint alkalmazott jól éljen.
szept. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Az Orbán kormány kimondott célja, hogy összeszerelő ország legyünk. Ez csak úgy működik ha le vannak nyomva a bérek, különben nem hozza ide a nyugati cég a gyárat, hanem viszi olcsóbb országba.


Szóval igen, ez van ez és is lesz amíg ezek vannak hatalmon. Sőt, még utána is évtizedes lemaradást kéne behoznia bárkinek, aki átveszi a szemétdombot...

szept. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Az egész országban szar a helyzet, talán BP-n dolgozva élhető egy vidéki város. De a BP-s fizetés is azért tűnik csak soknak mert mindenhol máshol szarabb.
szept. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Senkit nem erdekel hogy te hogy elsz meg belole, akar ehen is dogolhetsz. Amig helyetted 100 masik biorobot ugyanazt megcsinalja 20000 forintal olcsobban addig annyit fizet a munkaltato amennyit akar
szept. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert mindig lesznek olyan idióták akik hajlandóak ennyiért is dolgozni, aztán utána persze megy a panaszkodás.

Te se mfizetnél többet, ha találsz mindig szarér-hugyért embert a tetves cégedhez.

Logikus nem?

szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az alacsony hozzáadott értékű gazdaságra való berendezkedésnek ez a következménye
szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy van ott még munkahely, ahova felvesznek

Itt Fejér megyében a migráncsok miatt lehetetlen helyben elhelyezkedni. Még minimálbérért sem vesznek fel. Kénytelenek vagyunk lemászni Budapestre, ha munkát akarunk.

szept. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát az országnak az a vidéke, meg Somogy és Baranya talán a legrosszabb ilyen szempontból.
szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma jött le egy cikk a Portfolion is, hogy brutál különbségek vanak fizetesben Pest és az ország nyugati része meg az orszah többi része között.
szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Jnsz megyei vagyok de vendéglátózom.

Pont ezért mentem kikülföldre

szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!