Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Európai Unión belül hol,...

Európai Unión belül hol, melyik városban lehet a legegyszerűbben irodai munkát találni magyarként? Közgazdász diplomám van, van pár éves munkatapasztalatom is itthon multicégeknél, beszélek angolul, most tanulok koreaiul.

Figyelt kérdés
Köszi előre is, aki segít és van hasonló tapasztalata, esetleg kint dolgozik valahol irodában (ottani egyetem elvégzése nélkül)

#munka #európai város
szept. 17. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten.
szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Èn mondjuk informatikus vagyok. Lassan 8 éve dolgozok Münchenben. Senkit nem érdekelt a származásom vagy, hogy melyik országban szereztem a diplomámat. A szakmai tudás/tapasztalat volt érdekes, a nyelvtudás meg elvárás. Ez már a 3. munkahelyem kint.


A kollégáim is a világ minden tájáról vannak.

szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen lutri végzettséggel sehol nem lesz egyszerű.
szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 IgaziÚriember ***** válasza:
Közgazdászokból annyit találni mint égen a csillag, túltelített szakma, ha nincs spéci tapasztalatod és PhD végzettséged akkor gyakorlatilag külföldön esélytelen.
szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!