Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy hónap után új interjú egy...

Egy hónap után új interjú egy másik helyen?

Figyelt kérdés

Egy hónapja váltottam munkahelyet, előtte több évig voltam a cégnél, csak kaptam ezt a "jobb" ajánlatot.

Sajnos egyáltalán nem vált be a hely, annyira, hogy 1 hónap után jelentkeztem egy másik helyre, ahol most lesz az interjú.

Nem tudom, hogy az interjún hogyan adjam elő ezt az 1 hónap utáni váltást úgy, hogy ne negatívnak tűnjön.

Sok a túlóra és az emberek kibeszélik egymást. Ilyet mégsem mondhatom az interjún...főleg hogy van ott valaki aki pont itt dolgozott.

Pénzügyi terült amúgy.


Van valakinek valami ötlete, hogy az interjún mit mondhatnék?



szept. 16. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Túlbonyolítod, elég annyit mondani, hogy nem jött be a váltás és kész.
szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De már a telefonos interjún is kérdezte hogy mi nem jött be..
szept. 17. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

... úgy az egész... :)


Ennyi.

szept. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem ezt a szeleburdiságot amit sokan tolnak ezzel kapcs.

A legtöbb esetben nem kell hahzudni. Ha pl megdugtad a Magdikát a wc-ben és most rajtatok röhög mindenki, akkor érthető, hogy nem mondanád el az új helyen.

De ha ennyi az egész, hogy nem jó a légkör, toxikus, stb, akkor azt nyugodtan el lehet mondani. Főleg, hogy onnan ment el más is, valszeg pont emiatt (is).

szept. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se hazudoznék, meg találnék ki mesét. Megmondanám, hogy nem vált be, nem érzem ott jól magam. Viszont! Vannak olyan típusú HR-esek, akik erre azonnal ráugranak és elkezdik firtatni, hogy miért nem. Én megmondanám úgy, ahogy a kérdésben leírtad. Ha nem értik meg és ez már itt eleve konfliktust okoz, akkor nem éri meg szerintem oda váltani. Majd lesz jobb lehetőség.
szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!