Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szembejött velem ez az új...

Aetham kérdése:

Szembejött velem ez az új Köztér csatorna, azt olvastam sok helyen hogy ez ilyen propaganda meg kormányközeli. De most az első interjú alapján én nem feltétlen érzékeltem ezt. Mi alapján gondolják ezt ?

Figyelt kérdés

aug. 9. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki indíthat...mi a bajod ezzel?!!
aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nincs bajom ezzel, csak érdekelt ki mit gondol erről. Csak mert én pár cikk alapján nem vagyok képes egy olyan dologról véleményt formálni amiről semmit nem tudok :D
aug. 9. 08:44
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Azt gondolom, hogy Marciékat azért nézik, mert tehetségesek.

A KESMA többször próbálkozott már azzal, hogy valahogy megtörje az ő népszerűségüket, se a 888, se a Pesti Srácok, se a Megafon nem tudta ezt megugrani, se youtube csatornával, se szennyviz csatornával.

Van, amit még 0rbán sem tud megvenni... tehetséget.

aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide most Gulyás Marci ?
aug. 9. 09:40
 6/18 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, senki sem irta le, hogy Gulyás.
aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor milyen Marciról beszélsz??
aug. 9. 09:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Tehetséges Marciról, meg, ami a linkelt cikkben van.
aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Marci.
aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De most tulajdonképpen nem kaptam választ a kérdésemre. Akkor most a cikkek alapján alkotnak véleményt az emberek? csak mert az interjúban nem volt szó úgy a politikáról, és ezt a részét akarnám megérteni :D
aug. 9. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!