Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szembejött velem ez az új...

Aetham kérdése:

Szembejött velem ez az új Köztér csatorna, azt olvastam sok helyen hogy ez ilyen propaganda meg kormányközeli. De most az első interjú alapján én nem feltétlen érzékeltem ezt. Mi alapján gondolják ezt ?

Figyelt kérdés

aug. 9. 08:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, nem láttam az adást, de lehet, hogy most van beetetési időszak, próbálnak korrektebbek lenni, hogy aztán ha van már elég feliratkozó, eltolják a szokásos fideszpropaganda irányba. Nyilván tudják, hogy direkt propagandával csak a szokásos híveket tudják megnyerni, újakat nem.
aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
56%
Nem láttam az adást és nem is kell látnom; akármilyen korrekt (nyilván nem lesz az), a NER-be tartozik, innentől kezdve bojkottálandó.
aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát ezt értem, de ameddig az interjúkról szól a csatorna miért kell ilyen gusztustalan dolgokat írni a kommentbe ? Ez lehet csak én vagyok, de én szeretem az ilyen beszélgetős interjúkat meg érdekelnek is ha olyan az alany. De ha átváltana fideszpropagandára akkor szerintem tök mindegy hányan követik, nem lenne sikere, se értelme.
aug. 9. 10:08
 14/18 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek ezzel az állításoddal. Csak egyszerűen nem értem meg az embereket. Miért kell egymásnak esni? Nem lehet csak úgy létezni? :D
aug. 9. 10:39
 15/18 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

ma 10:39


A NER esett nekem, így azért nehéz csak úgy létezni.

aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Értem, és sajnálom. De ez sajnos nem kapcsolódik a kérdésemhez. Tulajdonképpen nem lettem sokkal okosabb, csak kíváncsi lettem volna az emberek saját véleményére (ami nem a fent beszúrt link vagy hasonló cikkek alapján van).
aug. 9. 10:56
 17/18 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

ma 10:56


A kérdésed az, hogy miért gondoljuk a Köztért kormányközeli propagandának az első hosszabb interjújuk alapján.


A válasz pedig az, hogy a NER-ben a kormányközeliség önmagában elegendő, nem kell kifejezetten kormányközeli tartalmat készíteni. A csatorna léte önmagában legitimálja a rendszert.

aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Utolsó válaszra reagálnék:

Értem ezt, hogy elegendő a kormányközeliség, ahhoz, hogy az emberek egyből bojkottáljanak egy tartalomgyártót, viszont a cikkek és mindenki arról ír, hogy propaganda és olyan lesz mint a Megafon..ez viszont így önmagában nem igaz, sőt tulajdonképpen arról sem tudunk, hogy egyáltalán igazat írtak-e az újságírók már az elején.


Csak azért mert a műsorvezető Fidelitas-os volt korábban, össze van mosva a rendszerrel. Én elég sok emberről hallottam már aki kilépett a kormánypártból és róluk mégis elhiszik az emberek, hogy "megváltoztak".

aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!