Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meghekkeltek sok kormányközeli...

Meghekkeltek sok kormányközeli újságot hétfőn reggel. Fideszesek, milyen érzés szembesülni az igazsággal?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 28. 09:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%

Soros, migráns, Brüsszel, nemváltoztató műtét, ElőreNeHátra.


Ezekből alkoss egy mondatot és megkapod az átlag fideszes színvonalas véleménnyílvánítást.

2022. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
Soros volt mega gyíkemberek, nem az igazság.
2022. márc. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Sokat de nem eleget. A fideszeseket ez nem érdekli, majd ár fogják hogy biztos Gyurcsány meg Brüsszel műve ez is.
2022. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Azt szerintem mindenki tudta, hogy nem Anonymus van a videók mögött, így semmi extra. Oroszország jelenleg ellenséges országként tekint ránk, szóval nem tudom, hogy mi bajuk van velünk, az energiahordozókat érintő szankciókat kivéve mindent hagyunk. Ezzel amúgy nem vagyunk egyedül.
2022. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%

Soros, migráns, Brüsszel, nemváltoztató műtét, ElőreNeHátra.



Ezekből alkoss egy mondatot és megkapod az átlag fideszes színvonalas véleménnyílvánítást.


Értetlen, nem ez volt a kérdés.

2022. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
#5 Akkor te minek vagy itt?
2022. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Azt írják, hogy vélhetőleg az Anonymus csinálta, mondjuk azt kétlem, hogy ők VV.Zsoltis videót reklámoznának, főleg,mint független média
2022. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

5 Akkor te minek vagy itt?


Lenézel másokat közben meg egy kérdést nem tudsz értelmezni. Össze nem függő gyűlölködő hülyeséget írsz ki ami nem tartozik a kérdéshez.

2022. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
A tartalmak többsége 444.hu volt,amit én is szoktam olvasni ha mesét akarok a gyereknek olvasni..1 dolgot értek el,ma 2 bizonytalan barátom is mondta hogy az ilyen agresszió nem játék s a Fideszre fognak szavazni..Szóval csináljátok csak,az ilyenek miatt a Fidesz tábor sokkal jobban összezár:)
2022. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Mi lesz ezekkel a portálokkal, a kormány váltás után? :-D
2022. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!