Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy hónap után felmondani?

Egy hónap után felmondani?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok az új irodai munkahelyemen. Az előző helyről 5 év után jöttem el, ott még gyakornokként kezdtem az egyetem alatt, és szépen lépkedtem felfele. Nem is tudom miért váltottam, mert amúgy szerettem a helyet, de kaptam egy jobb lehetőséget (fizetésben).

Egy hónapja vagyok itt és nem tetszik. Nagyon jól beilleszkedtem, az emberek jófejek, de maga a munka és a munkakörnyezet nagyon nem jó. Nem érzem jól magam egyáltalán és a munka sem megy valahogy, semmi motivációm nincs.

Arra gondoltam, hogy felmondok. Járok közben interjúzni is. De lehet visszamegyek az előző helyre mert ott nagyon jól ment minden.

Nyilván kellemetlen lesz hiszen tök jól beilleszkedtem az új helyen, csapatépítőkre is járok, sok munkát is átadtak már, nyilván meg fog mindenki lepődni és sértődni...

Ti mit tennétek a helyemben? Illetve mit mondjak a felmondásnál hogy ne legyen éppen annyira kínos? :/



szept. 14. 20:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá!
szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!