Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gáz 4 hónap után...

Mennyire gáz 4 hónap után felmondani?

Figyelt kérdés

3 hónapos próbaidőm letelt, 1 hónapja vagyok ott rendesen.

Viszont láttam egy álláshirdetést ami életem munkája lenne( még nem adtam be a jelentkezésem) Nagyon elgondolkoztam rajta. A mostani helyemen viszont számítanak rám,mert kevés az ember, a főnök is normális.

Félek hogyha benyögöm ilyen kis idő után a főnök berág, mert úgy ézem hogy cserben hagynám őket. A másik meló viszont a szakmám is és ebbe a kis városkába nehezen lehet egy ilyet találni és félek ha nem lépek nem lesz rá több lehetőségem. Ez az első munkahelyem úgyhogy lehet hogy ezért is parázok.

Szerintetek? Ti honnan tudtátok hogy helyes döntést hoztok?

22/l



2022. febr. 8. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Palyazd meg, a palyazat kozben kicsit tisztul a kep. Ha a palyazatod eljut ajanlatig es az az erzesed van, hogy az erdeklodesed nem hogy fennmaradt hanem fokozodott, menj. Ha a jelenlegi erdeklodesed alabb hagy, csokken, akkor ne menj.

Azt hogy a jelenlegi helyeden szamitanak rad, ilyenkor felre kell tenni. Nem baj ha egy ilyen helyzetben onzo vagy es a sajat hosszu tavu erdeked a prio. Majd talalnak helyetted mast. Munkahelyrol beszelunk, nem onkentes segelyezesrol.

2022. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pályázzál nyugodtan. Egy munkahely nem házasság, hogy hűségesnek kell lenni.
2022. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Add be. Majd dilemmazol ha ajánlatot kapsz, addig felelsleges moralizálni.
2022. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsillan a lehetőség, akkor ki kell használni. Mindenképp jelentkezz, az sem biztos, hogy szimpatikus lesz az új cég stb. Ha viszont bejön és álmaid helyén fogsz dolgozni, akkor úgy leszel majd vele, hogy dejó, hogy felmondtál! :-)
2022. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Beadom aztán meglátjuk mi lesz :D

2022. febr. 8. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél :)
2022. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2022. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem jött össze, nem is válaszoltak:)

De legalább megpróbáltam :D

2022. ápr. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!